Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    @Arioch εκτιμώ πως καλό θα ήταν να παραμείνουν τα posts εκεί που αρχικά γράφτηκαν καθώς η μεταφορά τους στο "τι σκέφτεστε τώρα" είναι άστοχη και αλλοιώνει τη νοηματική ροή του αρχικού νήματος
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι, είναι συζήτηση επί των semantics και από δικό μου λάθος αρχικά το πόσταρα στο αρχικό νήμα και όχι εδώ. Μέχρι να μεταφέρω την απάντησή μου είχες απαντήσει κι εσύ οπότε μετέφερα και τη δική σου απάντηση.
     
  3. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Δεκτό.
    Θα μπορούσε τουλάχιστον να μεταφερθεί στο "σκέψεις και προβληματισμοί για τις bdsm συζητήσεις".
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το έφαγε από λάθος χειρισμό δικό μου η μαρμάγκα  

    Το επανέφερα!
     
  5. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Μη δει κουμπάκια..  
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αχ ξέρεις ότι Σ αγαπώ!
     
  7. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Εμένα δε μ'αγαπάς?
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    πάτε και κάνετε μπουλινγκ στον άνθρωπο, και τον τραμπουκίζετε, και του λέτε ότι πουριτανισμός δεν είναι αυτό που νομίζει, αλλά κάτι συγκεκριμένο. ενώ είναι γνωστό ότι αν συμφωνεί κάποιος με τον εαυτόν του, τότε ορίζει και τον πουριτανισμό και περνάει καλά.
    λες και κατέχετε την γνώση.
    απαίσιο.
      
     
  9. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Τέτοιοι είμαστε!
    Επειδή είναι νέος.  
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Ντροπή μας.      
     
  11. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Εκτός του bdsm έχει γίνει και το μπούλινγκ μόδα τώρα. Είπα μια μαλακία και είχαν το θράσος να μου πουν ότι είπα μαλακία χωρίς να σκεφτούν τον ευαίσθητο μου και ευθραστο χαρακτήρα. Ούτε το πόσο πληγώθηκα .   
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Netfix and avoid people. ^^