Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Εγω αλλο σκεφτομαι.....Αν αφησω τη σκηνη κι αλλη βδομαδα στο καμπιγκ, το ρετσινι δε θα βγαινει με τιποτα απο πανω της......Ξερει κανεις πως καθαριζεται?????
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Tην πετας και παιρνεις καινουργια!!!!
     
  3. Eri

    Eri

    ΕΙμαι συναισθηματικα δεμενη μαζι της....Δεν μπορω να της το κανω αυτο....11 χρονια σχεσης εχουμε.....
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Με βενζίνη, νομίζω.... Αν και εκεί που έχει φτάσει η τιμή της βενζίνης, καλύτερα να πάρεις καινούρια σκηνή...
     
  5. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αυτό κι αν είναι δέσμευση... από την άλλη, αν η σκηνή είχε την δυνατότητα, ένα φουρνέλο στο κερνούσε. Μη σου πω θα φώναζε "ζήτω η ανοικοδόμηση" κιόλας (τα πάντα μπορούν να συμβούν στο Ποσείδι).
     
  6. Eri

    Eri

    Λοιπον το βρηκα.....Θα παρω καινουρια σκηνη κ θα χρησιμοποιω την ηδη υπαρχουσα σαν βοηθητικη....Θα χω καμια δεκαρια κωλοχαρτα μεσα να αισθανομαι ασφαλεια.....
     
  7. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member


    Να πάς! Να πάς! Και για μένα η πρώτη φορά ήταν! Ένα από τα καλύτερα camping, είναι εκείνο της Φοινικούντας στην Πελοπόννησο. Αλλά και στην Εύβοια, στις Ροβιές, είναι υπέροχα. Εκεί ήμουν.
     
  8. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Κωλοκατάσταση δηλαδή... μετά από 11 χρόνια ιδού η κατάληξη: αποθηκευτικός χώρος για τα πολεμοφόδια! Τουλάχιστον, θα συμπάσχει μαζί σου στο ζόρι  
     
  9. Eri

    Eri

    Κ ξερεις ε....Θα την εχω κλειδωμενη με λουκετακια για οποιον τον πιανει κοψιμο κ εχοντας υποτιμησει την αξια του κωλοχαρτου κ τις συμβουλες της βετερανου στα καμπιγκ φιλης του, δεν κουβαλαει χαρτι μαζι του.......  
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Για να το λέει και η αυτού εξοχότητά σας Atroce, σκέφτομαι να ζήσω την εμπειρία  
     
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Αν δεν έχει χαρτί, του κερνάω εγώ γυαλόχαρτο (από το χοντρό).
     
  12. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Ευτυχώς που μου περίσσεψε ένα ρολλό από το προ-προηγούμενο σκ....
    Ευτυχώς επίσης που είμαι (συν τοις άλλοις) δυσκοίλια όταν πάω στο Ποσείδι...
    Περιμένω να γυρίσω στην πατρική εστία για να δώσω τον καλύτερο εαυτό μου