Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Πρώτη μέρα μάθημα στη Νομική σήμερα.... Έπρεπε να βρω την αίθουσα να διδάξω. Ακολουθεί ο διάλογος μπαίνοντας σε ένα αμφιθέατρο..

    -παιδιά τι μάθημα κάνετε εδώ..
    -μεθόδους ποσοτικής ανάλυσης, τι έτος είσαι φίλε?
    -ποιός σας κάνει εδώ?
    -ο κύριος @@@@@@ (εγω δλδ)
    -εντάξει καλά ήρθα..
    -δε σε εχω ξαναδεί. "Μου λέει"
    - εντάξει εγω ειμαι ο καθηγητής.
    -ρε κάτσε κάτω μην έρθει και σου ρίξει κανένα κήρυγμα
    -εγώ είμαι ρε μαλακισμενα ο καθηγητής σας!!

    Κάνανε 10 λεπτά να το πιστέψουν
     
  2. espimain

    espimain Contributor


         
     
  3. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Λοιπόν σου χω «conditio sine qua non», «pacta sunt servanta», «nullum crimen nulla poena sine lege scripta praevia certa stricta». Και να θυμάσαι , Νομική και bdsm είναι δυο δρόμοι επαναλαμβανόμενα διασταυρούμενοι.

    Καλή σταδιοδρομία  
     
  4. espimain

    espimain Contributor

  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Το περίγραμμα των χειλιών σας γυναίκες. Είναι εκεί που ΄΄σβήνουν΄΄ τα χείλη. Είπαμε να τα κάνετε να φαίνονται πιο σαρκώδη, όχι να κλάσουμε μέντες όταν σας βλέπουμε λες και βγήκατε από ταινία τρόμου. Κάπου ώπα  
     
  6. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Πως γινεται μια υπο να ειναι δυναμικη; Ναι εχω διαβασει τις θεωριες σας αλλα στην πραξη πως γινεται;! Μηπως υπαρχουν δυναμικες και αδυναμες; Πως γινεται να γινω δυναμικη; Τι κανουν οι «γνησιοι» κ και ειναι δυνατοι; Η δυναμη ειναι κατι που το εχεις ή το χτιζεις; Πως γινεται να το χτισω και εγω; Μηπως ειμαι δυναμικη απλα εχω καποιες στιγμες αδυναμιας οπως ολοι οι ανθρωποι; Εχουν ολοι οι ανθρωποι; Εχουν και οι κ;

    Σκεψη: οπως η γυμναστικη χτιζει και δυναμωνει το σωμα μας, οπως το διαβασμα χτιζει και δυναμωνει το μυαλο μας, ετσι κατι θα χτιζει και θα δυναμωνει το δυναμισμο μας. Μηπως ειναι τοσο απλο οσο ακουσα καπου; Οτι αν κανεις λιγο λιγο πραγματα που φοβασαι, πραγματα που νιωθεις την αδυναμια σου, σιγα σιγα γινεσαι ολοενα και πιο δυνατος. Μηπως ειμαι τεμπελα; Δεν τα κανω εγω αυτα; Τα κανω! Εχω κανει πολυ προοδο απο παλια και ειμαι πιο δυνατη. Ειμαι; Ή μηπως οι συγκυριες ειναι πιο ευνοικες και νομιζω οτι τα χειριζομαι καλυτερα; Υπαρχει πλαφον στην δυναμη που μπορω να αποκτησω; Και αν ναι πως θα το ξερω να μην προσπαθω αδικα;
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το στάτους δεν εχει να κάνει με την προσωπικότητα αλλά με την σεξουαλικοτητα.
    Γονατίζεις μπροστά στον Κ σου γιατί είναι ο Κ σου, γιατί αυτό που έχει σημασία είναι να του αφοσιωθείς και να υποταχθείς σε αυτόν γιατί είναι αυτός. Όχι γιατί είσαι αδύναμη.
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ορθόν
     
  9. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Και μη φανταστεις πως αυτο...

    ....ειναι ευκολο και δεν θελει δυναμικο χαρακτηρα
     
  10. Σωστά!!!
     
  11. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*


    μμ όταν δεν είναι ανάγκη, αλλά επιλογή.. το να αφήσεις τον εαυτό σου στον έλεγχο κάποιου άλλου, θέλει πολλή δύναμη και θάρρος..
     
  12. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Μερικές φορές απλά χρειάζεται κάποιος να σου δείξει τον δρόμο και να πας πιο γρήγορα.
    Ο κρυφός πόθος μιας slave είναι να γίνει Master ( κατά τη γνώμη μου ) και δεν είναι απίθανο αν είναι προσεκτική και την αφήσει ο μάστερ της να εξελιχθεί.
    Μια δική μου υποτακτική την έκανα κυρίαρχη μετά από χρόνια, όχι γιατί μου το ζήτησε, απλά για να έχω το δικό μου στρατό.
    Επίσης τι είναι αυτό που ψάχνεις και γιατί το ψάχνεις; Θέλεις απλά να γίνεις δυναμική η κυρίαρχη; Γιατί θέλεις να αλλάξεις;