Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Εισαι δυναμικη μονο στο ερωτικο-σεξουαλικο ή και στο κοινωνικο-επαγγελματικο περιβαλλον; Και αν εισαι θελεις να μου πεις πως το καταφερες αυτο;;;
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

     
  3. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Συμφωνώ...

    Μια χαρά έχει να κάνει με την προσωπικότητα, γι αυτό και μιλάμε και για αντίστοιχες ψυχοσυνθέσεις, τουλάχιστον σε bdsm σχετισμούς που προχωρούν και σε πολλά άλλα πέρα από την σεξουαλικότητα...
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Στον πόλεμο πάτε;
     
  5. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    «Δικο σου στρατο»;   Μαυρε λυκε σορρυ αλλα θες αστυνομικο να σε παει στο τρελαδικο!

    Οσον αφορα την ερωτηση που εκανες.. δεν το θελω για σεξουαλικους λογους.. αλλα για ψυχολογικους.
     
  6. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Όχι φυσικά, αλλά ένας καλός στρατιώτης δεν είναι μόνο για πόλεμο
     
  7. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Χρησιμευει και για πυρασφαλεια το καλοκαιρι...
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Από που προκύπτει το ο κρυφός πόθος μιας slave είναι να γίνει Master; πόσες τέτοιες γνωρίσατε;
     
  9. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Σχετικά με το τρελαδικο, έχω πάρει εξιτήριο, πάλι να πάω;
    Ούτε εγώ μίλαγα για σεξουαλικούς λόγους. Εκεί ακόμα υποτακτική είναι, το απολαμβάνει περισσότερο έτσι.
     
  10. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Η ερώτηση αυτή θα σας βοηθήσει να αξιολογήσετε αν υπάρχει βάση στο ότι ο κρυφός πόθος μίας slave είναι να γίνει Master η απλά για να την απορρίψετε.
    Επίσης το προφίλ σας είναι κλειδωμένο και ίσως μου ήταν ευκολότερο να απαντήσω αν έβλεπα κάτι να δηλώνετε ότι είσαστε. Εσείς τι είσαστε;
     
  11. Master_mind_Ath

    Master_mind_Ath Mind the gap.

    Ανοίγει δρόμους, σε προστατεύει από κακούς, σου κάνει γνωριμίες και άλλα...
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ο,τι να 'ναι