Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    "Ότι με πονάει το Αγκαλιάζω"
     
  2. dominastella

    dominastella Regular Member

    ιπαρχει ενασ τιποσεκει πανο που καθοριζει την ζωη μασ γιατι ρε τιπε μηστηριε δεν μου δινεισ αυτο που θελο πιοσ σου δινει το δικαιομα να το κανεισ αυτο ρε κερατα αν δεν σε νικησο αν δεν την κανο δικια μου καποτε θα σε βρο και τοτε θα σου δειξο την καρδια μου για να μου δεισ πωσ νιοθει για εκεινη και θα σου πο οτι την αγαπο οπωσ εσι διδαξεσ και θα σου πο οτι αγαπο τοσο αυτην και θα πεθενα για αυτην την αγαπη γιατι εισαι αντιφατικοσ αγαπη ζητησεσ απο εμασ αγαπη εδοσα εγο γιατι λοιπον με διοχνεισ μηποσ γιατι την αγαπο πιο πολι απο οσο μπορουσεσ να φανταστεισ και αυτο σε κανει να με ζηλεβεισ μηπισ τηνγουσταρεισ εσι ρε θεε οχι φιλε ανηκει μονο σε εμενα
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ρε τι θα γινει με αυτον τον Ricardo??? Θα του πει κανεις τιποτα επιτελους????

    το εχει παρακανει...
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Σταματείστε τις μαλακίες με τις 24 απαραίτητες γαμημένες ώρες μετά από την εμπειρία της sub για να το χωνέψει, πριν κόψω τις φλέβες μου από την βαρεμάρα... 
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Πως παν οι αυπνίες?  

    Σε μια ωρίτσα σχολάω!!!!!!!! 
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν πάσχω από αυπνία. Επέλεξα να μην κοιμηθώ. Πάω να βρώ περίπτερο για να αγοράσω τσιγάρα. Τα ψοφίμια να φεύγουν ένα ένα (όπως λέω στον Θωμά)...
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    E, όχι και ψωφίμη!! Μια χαρά βαστάω ως Vampyrela 

    Καφεδάκι και μπανάκι παραλία μετά και όταν δω΄οτί ψωφάω.. σλουρππ νάνι! 
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ξέρω τί λέω. Έχουν ψοφήσει πολλοί στα χέρια μου... 
     
  9. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Άλλοι αυπνίες και άλλοι αγρυπνίες.. ΣΚΑΤΑ!!!!  
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι ονειρο και αυτο το αποψινο!!!
    Χτυπαει το τηλ και ακουω ενα MindMaster να ψαχνει απεγνωσμενα ενα τραγουδι του Ρουβα. 

    Πω πωωωω!!!!! Εφιαλτης!!!
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     

    Ξέρω βεβαίως ότι πολλές με βλέπουν στα όνειρά τους και συνήθως κολακεύομαι,
    αλλά σε τέτοιο εφιάλτη - συκοφαντική δυσφήμηση, παρακαλώ να μην με ξανανακατέψετε...
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    ....άλλη μια μέρα και μετά.... επιτέλους διακοπές!