Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. female

    female Contributor

  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ψάχνω κάτι να διαβάσω...
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν πας καλυτερα καμια βολτα στην ομορφη πολη σου ?

    τσαμπα ψαχνεις ... εδω .... !

     
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μόλις γύρισα από κάποιον που οι γνώσεις του με γεμίζουν αρκετά και μπήκα εδώ που συμπαθώ , αλλά ψάχνω...
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    ισως οι γνωσεις Εκεινου γεμισουν και αυτο που ψαχνεις εδω ...,

    μετεφερε αυτες ... ισως μας διδαξουν ...
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όταν μιλούσε εδώ , δεν τον άκουγαν , τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα το ακούσουν από το δικό μου στόμα ;
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    ... οτι ισως το δικο σου '' στομα' ', εκφραζει πιο πολυ οσους ειναι κοντα στην ηλικια σου ,


    ο τροπος σου , ειναι πιο κοντα τους .

    απλα !


     
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αρνούμαι την όποια "συσκευασία" μεταφέρει σκέψεις άλλων . Όταν οι σκέψεις κάποιου διατυπώνονται , ας δείχνει ο καθένας από εμάς τον απαραίτητο σεβασμό και την προσοχή . Ας περηφανευτούμε κάποτε και για τα αυτιά μας και για τα μάτια μας...
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    υπαρχουν και ανθρωποι που δεν εχουν ... βρει ... ακομα τα αυτια και τα ματια τους !

    πρεπει να τους αφησεις ... στην αγνοια ?
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όσο αφορά εμένα , είμαι ακόμα εδώ και επιμένω . Όπως είπες είμαι και πιο νέος και διακατέχομαι από άγνοια κινδύνου ...
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    επεμενε λοιπον αφου εισαι εδω ,

    η μεταφορα σου , μπορει να εχει ... αποτελεσματα .

    αν οχι ?

    θα ξερεις πως εκανες οτι επρεπε ... για σενα !

     
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν πρόκειται να μεταφέρω θησαυρούς άλλων , τρυφερή μου   , με τις δικές μου σκέψεις θα επιμένω .