Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Πριν λίγο σε ένα μπαράκι, διαπιστώνω ότι εργάζεται στο σέρβις ένας παίδαρος, μπουκιά και συγχωριο γύρω στα 20 (σπάνια μ αρέσουν οι μικρότεροι αλλά αυτός είναι πειρασμός). Ξάφνου σκάει μέσα μια τυπισσα ΤΟΥΜΠΑΝΟ (καυλοφατσα απ τις λίγες, κοιλιακοί, κωλαρα σκέτη κόλαση) ίδια ηλικία και μένω με το στόμα ανοιχτό, βλέποντας την! Μαθαίνω ότι ήταν ζευγάρι. Τους βλέπω να φιλιούνται. Τους χάρηκα κ τους καμάρωσα που ήταν τόσο νέοι, ωραίοι και μέσα στην καυλα κι οι δυο τους. Με συγκίνησαν ευχάριστα τα μαλακισμενα!
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    @elfcat
    Όσο και να βρίζετε κάποιον που δεν σας έβρισε, αυτό που είστε δείχνετε.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    φοβάμαι οτι ο εξορκισμός με το ιερό άχραντο λεξικό της νέας ελληνικής δεν πιάνει.
    έχει και μιά λαδιά από τυρόπιτα.
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Οταν γράψατε αυτή την χυδαιότητα προς εμένα:

    τί περιμένατε;

    Οτι εσείς δικαιούστε να γράφετε οποιαδήποτε κακοήθεια, κατινιά και σκατομαγκιά και δεν θα σας την γυρνάνε στα μούτρα;

    'Οποτε λοιπόν θα τολμάτε να εμφανίζεστε στο κατώφλι μου ή θα αναφέρεστε σε μένα, εγώ και η παρέα μου θα σας γλεντάμε στον αιώνα τον άπαντα!

    Αυτά που ξέρετε, να τα πάρετε και να τα πάτε παραπέρα.

    'Η και όχι, για να μπορούμε και μεις να σας γλεντάμε... Αν νιώσετε κακοποιημένος, μη διστάσετε: θα έχετε πάντα μια ζεστή αγκαλιά απ΄όλη την παρέα!
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Δεν πάτε για κανένα μπανάκι να ξεχαρμανιασετε…καλοκαιριασε!
     
  6. espimain

    espimain Contributor


    Ποια χυδαιότητα;
    Αυτό που παρατήρησα.
    Αλήθεια είπα, με μια παρομοίωση.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε καταλαβαίνουν.   
     
  8. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Σκέφτομαι πως όλα γύρω τριγύρω κάποτε είχαν μια αίγλη. Τώρα πια δεν έχουν. Ίσως φταίει το ότι φύγανε οι μύθοι απ τη μέση.
     
  9. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Παντού υπάρχει ένας μύθος  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    γ.τ.π, δε κάνετε για τίποτα. ^^
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εγώ προσωπικά σε όλες τις πρώην μιλάω στο πληθυντικό...

    - Ολες το ίδιο καριολες είσαστε

    τους λέω και ξεμπερδέψω!!
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Σκληρός