Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Εσείς εξαιρείστε λόγω άμεσων συμφερόντων! 
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

     
    Κι άλλο?????
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Είναι το δικό μου παραμύθι, είναι φτηνό, φροντίζω να μην είναι εις βάρος των άλλων και μου δίνει ένα όμορφο ντοπάρισμα   Kits. Γνωρίζεις και από τις συναντήσεις που κάναμε και από τα ταξίδια και τα διάφορα άλλα, πως ποτέ δεν ήταν κλειστές οι πόρτες μου για κανέναν  
     
  5. Αγαπητοί θεατές, είναι έθιμο να λέει ο καταδικασμένος σε θάνατο δυο-τρεις τελευταίες κουβέντες, έτσι για να λευτερώσει την ψυχή του και να ταξιδέψει πιο λαφριά στους ουρανούς. Λοιπόν, αξιότιμες κυρίες και δεσποινίδες και κύριοι, όσο και να σας φαίνεται περίεργο, είμαι αθώος. Γιατί τι κακό μπορεί να κάνει σε τούτο τον κόσμο ένας φουκαράς κατεργάρης μπροστά στους μεγαλοκατεργάρηδες της Γης; Πάω στην κρεμάλα επειδή έκλεψα δυο δεκάρες, κι αυτοί που κλέβουν τον ιδρώτα του κοσμάκη θα πεθάνουν στα κρεβάτια τους. Τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας; Σκότωσα για να μη με σκοτώσουν, κι αυτοί που σκοτώνουν για να κερδίσουν έχουν αγάλματα στις πλατείες. Με πνίγει το δίκιο μου και δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Είμαι μικρός και μ’ έφαγε το ανάστημά μου…

    Μπέρτολτ Μπρεχτ, «Η όπερα της πεντάρας»
     
  6. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Που τον θυμήθηκες αυτόν τον μαλακά?


    Θα επιστρέψω εντός των τειχών και θα επισκεφτώ την πόρτα σου... για την ώρα μαλωνω με τα "καλαμακια" και τους εξηγώ ότι δεν είναι καλαμάκια!
     
  7. Queen87

    Queen87 Contributor

    @Kentavros Το ξύλινο αυτό λέγεται καλαμάκι... όταν θα μας φέρουν σουβλάκι πάνω σε μικρά δουβλιά θα το πούμε όπως το λέτε οι βόρειοι.
    Έτσι νομίζω το σερβίρει ο Σαββίδης πάνω σε εσάς.

    Μάθετε κ τπτ... μας μπερδεύετε συνέχεια με τα κεσέρια σας κ τις μπουγάτσες σας. Δηλ έλεος κάπου.  
     
  8. Kurabiye

    Kurabiye Regular Member

  9. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Ναι...ναι... Ξέρω!  
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Μ' αρέσουν οι κουραμπιέδες   Αλλά τα μελομακάρονα είναι οι σκοτεινές αμαρτίες. Τους απολαμβάνεις ακόμα περισσότερο, όταν έχουν σοκολάτα, πιπέρι και τους σερβίρεις πάνω στο Τρίγωνο της Αφροδίτης.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Χμμ... και έλεγα τι μου θυμίζει... wb @leuko25  

    Η αλήθεια να λέγεται, είσαι και ομορφόπαιδο  
     
  12. leuko25

    leuko25 Regular Member

    Ομορφόπαιδο είμαι γι΄αυτό σκάνε οι οχτροι μου.   Όλοι οι "αρχαίοι" εδώ μέσα με καταλάβατε.