Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Οταν φτάνουν κάποιοι να θεωρούν φυσική καταστροφή τον βανδαλισμό περιουσιών από συμμετέχοντες σε οργανωμένη πορεία τότε ένα είναι βέβαιο.

    Δεν είναι στραβός ο γιαλός.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    ο πιό βλάκας κερδίζει κάποιο βραβείο ή ο αγώνας γίνεται μόνον γιά την ηθική αναγνώριση;
     
  3. καλημερα . ο αγωνας γινεται για να "φανουμε" την σημερον ημερα.γράψαμε κάτι συνθήματα σε τοιχους σπάσαμε και μερικά αυτοκίνητα φασιστόμουτρα ήταν δεν βαριέσαι. selfie, insta, fb ,tik tok με το κινητο made in china κατασκευασμενο από ανηλικους. και μετα στο σπίτι χαλαρωνοντας με μπυρα από το καπιταλιστικο εργοστασιο να δούμε ποσα like πιασαμε.και πίτσα από την αλυσίδα ταχυφαγείων, που θα την φέρει ο ντελιβεράς που φυσικά δεν ήταν στην "πορεια" γιατι δουλευε.
    περαστικά μας κοινως.
     
  4. Alucard

    Alucard Regular Member

  5. ο νομος του μερφυ στο κινητο.
    βγαινω για περπάτημα 10 χλμ
    το παίρνω μαζι μου = κλησεις 0
    δεν το παίρνω= 15 αναπάντητες
    mobile phone fuck you at all!!
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. ποσοι εκαψαν το μυαλό τους τα 3 χρόνια του κορονοιου δεν θα μαθουμε ποτε. αυτό το κάψιμο του μυαλού 1000 φορες χειρότερο απ την αρρώστια την ίδια. να εχω χάσει την συντροφό μου απ αυτό, εναν παιδικό μου φιλο τον εστειλε 5 μηνες στην εντατική κι ακόμα δεν μπορεί να περπατήσει σωστά. και να ακους σε συζητήσεις οτι δεν υπάρχει. θα προτιμούσα να είχα πεθάνει παρα να είχε καεί το μυαλό μου.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Από πριν ήταν , με το πέρασμα του ιού το πράγμα ξέφυγε, τελείως. Ακόμα και σήμερα ακούω τρελά πράγματα.    
     
  9. ναι το πιστευω αυτο. ο κορονοιος εβγαλε στην επιφάνεια ολη τη ηλιθιότητα των ανθρωπων.
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Δέκα εξώσεις από πληστηριασμούς εμποδίστηκαν εχθές....

    Τι ωραία....
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Πρώτο τραπέζι πίστα έχω κλείσει στην κόλαση... Αυτό που με χαροποιεί είναι ότι θα έχω καλή παρέα  
     
  12. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    “Go to Heaven for the climate, Hell for the company”
    Mark Twain