Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Είχατε δεν είχατε…ψητοπωλείο «Τα τρία αδέρφια» μου την κάνατε την συναυλία 
     
  2. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Ούτε να ευχηθούμε κάτι εδώ μέσα..   
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τα δυο μου αδέρφια ποια είναι;  
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Το ένα εγώ σίγουρα  
     
  5. iolanda

    iolanda Contributor

    Κλαίω από τα γέλια    
    Ευχαριστώ κορίτσια    
     
  6. rea..

    rea.. Contributor

     
     
  7. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Ουρολόγοι πρέπει να γίνονται μόνο γυναίκες, που έχουν λεπτότερα δάχτυλα....σνιφ σνιφ.
     
  8. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Για κάποιο λόγο άνοιξα σήμερα τηλεόραση και είδα Ελληνικές σειρές... γιατί;  
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ξαναβλέπω το "Apartment trilogy" του Polanski. Μα τι ωραίες ταινίες, αγαπημένες!
    Αυτό που θα ήταν ακόμα καλύτερο θα ήταν να έχω παρέα να τις βλέπουμε και να τις αναλυουμε μαζί αλλά οι παλιοφίλες μου τα βαριουνται αυτά.
     
  10. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    (από Twitter)

    Παγκόσμια ημέρα εξάλειψης της βίας κατά των γυναικών η σημερινή (25/11) και αξίζει να θυμηθούμε την αντίδραση των "ευαίσθητων" δικαιωματιστών και meetουδων, όταν έγινε γνωστό ότι ο δολοφόνος της Γαρυφαλλιάς Ψαράκου ήταν "σφος". Δεν έβγαλαν άχνα. Επιλεκτικά "ευαίσθητοι" υποκριτές μια ζωή.

     
     
     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Συμπληρώνονται 90 χρόνια από το Γολοντομόρ, τον Μεγάλο Λιμό της Ουκρανίας, μια από τις μεγαλύτερες εθνικές καταστροφές στην σύγχρονη ιστορία της χώρας που συνοδεύθηκε από τον θάνατο εκατομμυρίων ανθρώπων τα έτη 1932 και 1933 Υπαίτιος και εμπνευστή : ο χασάπης της Μόσχας.
     
     
  12. skia

    skia Contributor

    Θα πρότεινα όταν γράφονται ιστορίες από τα μέλη που είναι συνέχειες να γράφονται στο ίδιο νήμα για να μη χάνεται κι η σειρά, γεμίζει και η κατηγορία με νήματα που έχουν ένα post και δεν είναι καθόλου πρακτικό.