Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    βαρεμαρα ε?????
     
  2. Fatal Foot Fetish

    Fatal Foot Fetish Regular Member

    Καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τώρα που τελειώνουν οι θερινές διακοπές, πού θα κάνουν τα κοτόπουλα σεμινάρια περί Ελύτη; Πώς θα αγοράζουν βιβλία για τον παραθερισμό, ώστε να προσπαθήσουν με ηρωισμό να μην τα διαβάσουν;
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μονο????????????
    Χτυπα και τα χερια σου να ερθει το χαρεμι να χορεψει!!  
     
  5. Fatal Foot Fetish

    Fatal Foot Fetish Regular Member

  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ταρατιτιταν-ταρατιτιτιτιν Ελα παιδι μου κουνα το πιο καλα, και εσυ η Τζεμιλέ εκει πισω πιο καλα την μεση σου θα σε χαστουκισω.
    Και........ταρατιτιταν-ταρατιτιτιν....  
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


      
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Άραγε το παλληκάρι τέρμα δεξιά, γιά να κάνει τη δουλειά που κάνει, πληρώνεται κιόλας;;;
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Γραφω εδω για να μην χαλασω το νημα και επειδη σεβομαι παρα πολυ τον νηματοθετει .

    η Lara εγραψε στο νημα Αντιδραση
    " Σέβομαι κάθε είδος σχέσης ακόμη κι αν δεν κατανοώ και δεν μπορώ να αντιληφθώ τους λόγους που άτομα εμπλέκονται σ΄ αυτές. Δεν προσπαθώ να προσυλητίσω κανένα στο T.P.E. - παραφράζω τον DreamMaster λέγοντας το T.P.E. είναι μόνο για όσους δεν μπορούν να το αποφύγουν- αλλά η απαξίωση, οι αλαζονικοί σαρκασμοί και ειρωνίες από αυτούς που δεν το ασπάζονται και δεν το αντιλαμβάνονται ή δεν τον αναγνωρίζουν ή δεν επιθυμούν να έχουν να κάνουν οτιδήποτε με αυτό είναι πολυ διαφορετικό από το να εκφράσει κάποιος σοβαρά και τεκμηριωμένα με σεβασμό αντίθετες απόψεις, χωρίς με τη σειρά του να προσπαθήσει να ακυρώσει και να προσυλητίσει σε αυτό που ο ίδιος επέλεξε. "


    η καθε , ας το πουμε , προσωπικη επιτευξη , πανω στην διαχειριση των ατομικων αναγκων/εγωισμου/προτερεοτητων ... δεν ειναι απαραιτητο να τυγχανει κατανοησης , εστω και αντιληψης απο ολους .
    Υποτιθεται ωστοσο πως οποιοδηποτε γουστο, επιθυμια, αναγκη εκφρασης/ζωης κτλ , που ειναι μεσα στην σφαιρα του Safe Sane Consensual , αυτοματα πρεπει να γινεται αποδεκτο απο την μικρη ή μεγαλη παρεα του BDSM .

    Περιμενω να διαβασω την αποψη του MindMaster στο σχετικο νημα της Λαρα , διοτι και εγω εχω εντονες διαφοροποιησεις στην αποψη μου απο αυτες που περιγραφει το νημα .. ωστοσο δεν εχω την απαιτουμενη εμπειρια να συμμετεχω και θα περιοριστω στην αναγνωση μονο ή σε σχολιο εκτος νηματος ...

    παντως θα ηθελα καποια στιγμη να δω ενα νημα που θα ξεκαθαρισει το θεμα "απειρια και συμμετοχη στις συζητησεις" ..... το οτι ειμαι ασχετος δεν σημαινει οτι δεν εχω αντιληψη η εγκεφαλικη λειτουργεια ....
     
  10. Eri

    Eri

    Κατι εχω χασει κ δεν καταλαβαινω περι ποιου πραγματος συζητατε....  
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    γμτ τους πόντους που μου λείπουνε:tear:
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να σου πω...
    Στη συγκεκριμένη περιοχή που συγκεντρώνεται το ενδιαφέρον του παλληκαριού, το πρόβλημα είναι συνήθως οι πόντοι που περισσεύουν.
    Αν δεν έχεις τέτοιους, μη μασάς τίποτε...