Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    -Εγώ να χάσω την ψυχραιμία μου;Κάτι τέτοια περιμένω να περάσει η ώρα μου..
    -Μεταλλαγμένο;;; Το βρίσκω super!Αν δε σε παίρνει μην το κηνυγάς ..
    -Μου έκανες ποτ πουρί από όλα τα νήματα που έπεσε τάπα;Σόρρυ,θέλω τάξη και πρόγραμμα..Με τη σειρά μαν..Μη μου αγχώνεσαι..
    -Μην αφήσεις το καράβι να βουλιάξει..Εγώ το ΄πα αυτό;Και ποιος είμαι ρε φίλε;Ο Άη Νικόλας;Μη μου προσάπτεις πράγματα που δεν είπα..
    -Το χιούμορ γίνεται με συγκεκριμένο τρόπο..Να μην τα ξαναλέω..Δε νομίζω να κάθομαι να πετάω δεξιά και αριστερά βλακιούλες για σένα..Εδώ!Όλες μαζεμένες για πάρτη σου ,να μην ψάχνεσαι και εσύ..Καλύτερα δεν είναι έτσι;
    -Χαίρομαι που δε μπορείς να εισηγηθείς σβήσιμο εκεί που γράφτηκαν..Σε είχα προειδοποιήσει,αλλά δε μ ΄άκουσες  
    -Μας το παίζεις μπίζυ και εξαφανισμένος,ενώ μπαίνεις και τσεκάρεις ως offline..Οεο!
    -Δε σε είπα φίλτατο εγώ

    Την καληνύχτα μου ,δε λες τίποτα  
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χα χα χα ετσι εξηγουντε τα κοντρα ποστ σου προς εμενα......, οπως φαινεται κρατας παντα τις υποσχεσεις σου...., αυτο το ποστ το εγραψες στο νημα μου με το παρτυ, και βλεπω εφαρμοζεις αυτα που γραφεις....... 

    Ινκο γερα με τσαμπουκα...., να σε καλα βρε φιλε με αυτα και με αυτα μου περασε ο πονοκεφαλος..... 

    Υ.Γ. Θελω να σου πω οτι πραγματικα το εννοω οτι σου κανω χιουμορ, αν σε πειραζει φιλε πες μου να σταματησω,αλλωστε δεν εχουμε να μηρασουμε τιποτα εδω μεσα.....(πλην κατι μετοχες που ανεβηκαν τωρα τελευταια...) 
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τσακάλι είσαι..Αυτό έψαχνες όλη την ώρα;  

    Είδες τι ντόμπρο πλάσμα είμαι ;  

    Την καληνύχτα μου και πάλι  
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    τα βάλαμε σε τάξη λέμε ...


     

    αλλά απλά την κάναμε

     

         
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ φοβαμαι (ευχομαι ολοφυχα να διαψευστω), πως η female ΔΕΝ θα γυρισει.      
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    ...ό,τι μου έχει λείψει πολύ ο Jubi...  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μπλα μπλα μπλα ...ελεος πια !!!!


    ( για οσους το πιασουν!)
     
  8. Eri

    Eri

    Γαμησετα Κιτς......

    Γαμησετα.....
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μισο να βαλω καποτα! 
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Internet connection needles me!  
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πόσο παπάρες είναι μερικοί άνθρωποι
     
  12. female

    female Contributor



     

    Καλημερούδια...!

    Πόσα παραθέματα και νήματα, πόσες συζητήσεις και δραστηριότητες για να διαβάσω σε πόσο λίγο χρόνο που έλειψα...

    Θενκς σόου ματς όλους για το ενδιαφέρον !