Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είμαι, πράγματι, εξαιρετικά φιλάνθρωπος. Ποτέ δεν σκοτώνω γάτες. Το απαγορεύω και στο σκύλο μου.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δε νομίζω να σε συμφέρει να με κάνεις ignore,ειδικά άμα απαγορέψω τα copy-paste   

    Θες;Θες;   
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Ποιά κοπυ πείστ?
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι..άμα με κάνεις ιγκνορ,δε θα μπορείς να με διαβάσεις..και αν δε μπορείς να με διαβάσεις,ίσως να χρειαστεί να έρθει κάτι στην αντίληψη σου,αλλά να μη μπορείς να το δεις..με πιάνεις   Άρα;Πως θα το δεις,άμα εγώ απαγορέψω τη μεταφορά κειμένων;ε;ε; μη με πολυπροκαλείς γιατί ψάχνω ένα η μεηλ με τους κυρίους του φόρουμ      
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    περιοδικά  
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και εγώ, κατά περιόδους, σκέφτομαι.
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    γμτ, πώς το κατάφερα τώρα πάλι αυτό  
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν είναι τίποτα - θα το συνηθίσεις
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Καλημέρα μας!  

    Πως θα περάσει η σημερινή ημέρα?  

    Ουφφ... όλοι απεργούν και εμείς τα κεφάλια μέσα οεο !
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αχ ... που παμε ;......
    εχω καταλαβει πλεον οτι ο κοσμος εχει ποτιστει τοσο πολυ με το κακο που τον εχει κανει να νιωθει πως αμα συζητησει περι Θεου , θα θεωρηθει πως ειναι αμορφωτος , χαμηλου πνευματος κτλ κτλ ....
    Σημερα μερα απεργιας ... φυσικα εγω γνωριζω σε ποιον ανηκουν ολες οι κυβερνησεις και ξερω καλα τι θα γινει αυριο ... πιστευω λοιπον οτι με τις απεργιες τιποτα δεν θα αλαξει προς το καλυτερο .. ποτε δεν αλαξε ..... συμμετεχοντας εξαλου σε μια απεργια , πολιτικης φυσεως , αναγνωριζεις το συστημα πραγματων του χειροτερου εχθρου σου .
    Ανοικτο λοιπον σημερα το μαγαζι μου και ηρθαν απο την "επιτροπη αγωνα" να μου μιλησουν και να μου πουνε για ποιο λογο πρεπει να κλεισω ....
    Δραπτω και εγω την ευκαιρια και αρχιζω να τους μιλαω για το παγκοσμιο συστημα του σατανα και τις κυβερνησεις που εχει υπο τον ελεγχο του καθως και για τις προφητειες , ξεκινωντας την κουβεντα μου ετσι : "Χαιρομαι που εχετε αντιληφθει τον μεγαλο κινδυνο που μας προλαβαινει ... ομως γνωριζετε το πραγματικο του προσωπο ; ... αραγε ειναι μονο η κυβερνηση ή κατι ακομα ποιο τρομακτικο κρυβεται απο πισω της ; ..."
    Στην αρχη τσιμπησαν και χαρηκαν που θα τα λεγαμε και προφανως θα με επειθαν ...
    Μολις αρχισα να τους λεω για τον Θεο τα 'χασαν ... δεν περνουσανε ουτε καν την πορτα του γραφειου ... ειχαν κοκκαλωσει και οι 5 εξω απο την πορτα και παρα τις προτροπες μου να μπουνε μεσα να κερασω κατι , δεν τολμουσαν να κανουν ουτε μισο βημα λες και θα γινομουνα βαμπιρ να τους δαγκωσω ... τελικα εξαφανιστηκαν μολις γυρισα την πλατη και επιασα την Γραφη...
    Πραγματικα κατι τετοια δυναμωνουν αυτα που πιστευω .... που καταντησαν οι ανθρωποι ;;;; .... τοσο σιγουροι πως ολα τα ξερουν .......


    οσο περισσοετρο βλεπω την ειρωνια στους αλλους , τοσο ποιο πολυ πιστευω οτι μου εγινε καποιο σπουδαιο δωρο που μου εδωσε την ευκαιρια να δω κατι που οι αλλοι δεν θελουν να δουν ή αγνοουν

    (το βαζω σαν edit για να κανω οικονομια στα ποστ και αποτελει απαντηση στα δυο παρακατω ποστ ... και ισως και σε αλλα   )
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2008
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αναρωτιέμαι γιατι το πάθανε αυτο οι συνδικαλιστές..  

    παλιοκομμουνιστες θα ηταν σιγουρα, αυτοι κάνουν κατι τέτοια..  
     
    Last edited: 22 Οκτωβρίου 2008
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Λες να ελέγχει ο σατανάς την κυβέρνηση και να είναι τοσο μπάχαλο το μαγαζί;;;;;;;;;;;;;