Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βαριέμαι. Πάω να πιω ένα ποτό δίπλα.
     
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Περαστικά ομότεχνη  

    Εγώ πάλι έχω οργανισμό που σπάνια ανεβάζει πυρετό, οπότε no παρασθήσεις για μένα... σνιφ  

    Παρεμπιπτόντως... σκέφτομαι πως η ζωή είναι ωραία όταν δε την παίρνεις στα σοβαρά  
     
  3. female

    female Contributor


    Ευχαριστώ σας!

    Ναι, sapfw, εκάστοτε μέσα στην ταλάντευσή μου στη Θεωρία του Χάους και στο πόσο δραματικά παίρνουμε ώρες-ώρες τα πράγματα, αναρρωτιέμαι πόσο ο αγαπημένος μου - πικρά κωμικός - Kurt Vonnegut έχει άδικο όταν λέει:

     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Σάββατο σήμερα......
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    after the fight between dark and light remains the truth, those who doesn't accept the truth continues to fight
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    σκεφτομαι πως οσα χρονια κι αν περασουν, ακομα ο Νιονιος ειναι ικανος να με παρει απο το χερι και να με παει στην εφηβεια μου και να με κανει να δακρυζω τραγουδωντας μου ..

    Χτες, ο Νιονιος μας, ο Σταυρος Λαντσια και ο Γιώτης Κιουρτσογλου μας ταξιδεψαν, μας γλυκαναν τη ψυχη..μας εκαναν να νοιωσουμε μια παρεα, κατα τα προτυπα τα τοτε, κατορθωσαν να ενωσουν μονους ανθρωπους σε μια παρεα..

    Βγαινοντας κατα τις 2.30, ειδα σχεδον απεναντι αλλης ποιοτητας και υφους καλλιτεχνες..Μεγαλες αφισες , στησιμο ηγεμονικο της Lady..μια ντεκαντανς κεντημενη με γκλαμορους, κι απεξω ΟΙ μερτσέντες και οι BMW καναν παρελαση.. Και να με πληρωσεις δεν παω.

    Απλα εχω διαφορετικες αναγκες κι ακουσματα..
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πόσο βαριέμαι....
    Κυριακή πρωί, όλοι κοιμούνται.....δεν μπορώ να βάλω να ακούσω μουσική....
    δεν πρέπει να τους ξυπνήσω ακόμα.....
     
  8. female

    female Contributor

    (Νομίζω πως τό 'χω ξαναγράψει κιόλας) Μ΄αρέσει που είμαι εδώ... Συμφωνίες, "τσακωμοί", θετικά, αρνητικά, Αλήθειες,"Ψέμματα"... άνθρωποι... Μήπως θα 'πρεπε να αλλάξω το status μου σε kinky ;    

     
  9. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Κάθομαι εδώ και μία ώρα διαβάζοντας τα χίλια μύρια εδώ μέσα, και αναρωτιέμαι....
    Ποιά ανάγκη οδηγεί τους ανθρώπους να αναμασάνε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια!!!
    ουφ!
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    zoyzoy ο τρόπος σκέψης σου είναι αφοπλιστικός.Βέβαια διερωτάσαι γιατί όλα αυτά τα ...'αναμασητέα' εμείς τα διαβάζουμε ένα προς ένα?Τελικά αυτό που σκέφτομαι είναι ότι όλα γίνονται για κάποιον λόγο.Για όλα υπάρχει μία αιτία και ένας απώτερος σκοπός.Οπότε για κάποιον λόγο το κάνουμε και αυτό.
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Περί ορέξεως......
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Κολοκυθόπιτα!!!