Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Nα πάω αύριο στην παρέλαση της Μεταμόρφωσης (να ξενιτευτώ δλδ...) ή να ξενυχτήσω σήμερα και να το κόψω στον ύπνο;
     
  2. atasai

    atasai Regular Member

    Ε, θα δούμε και μεταμοντέρνους φαντάρους. Για τους crossdressers θα θυσιάσω τις καλτσοδέτες μου!
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Οτι πονάει τρομερά ο αγκώνας μου....Λογικό κιόλας αφού έγινε ένα με τον τοίχο στο γραφείο...
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Αυτό δεν είναι τίποτα... Άλλες συνηθίζουν να δέρνουν τους τοίχους  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ηρθα !




    Υ.Γ. Αυτο ειναι απειλή!!!!! 
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    Τι εννοεις ; .... που πηγε ; ..... παρατηρησα και εγω μιαν απουσια .. αλλα ειπα να μην ενοχλησω με ερωτησεις ....



    πειναω παρα πολυ ... αλλα το γιουβετσι κανει πλιατς πλιατς με εντελως Μυτιληνια ηχητικη προφορα και με απωθει .... πως το σωζουνε τωρα ; ... αν εριχνα λεμονι στην μανεστρα ; ... οχι εε ; .... μηπως λιγακι στο αεροθερμο το κανει ποιο στεγνο ; ... σκατα .... μαλλον τριμενο τυρι χρειαζεται ...   
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οχι για πολυ...
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για ξυπνατε να καλωσορισουμε κανεναν ανθρωπο εδω μεσα. Ολα απο μενα τα περιμενετε.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλε μου πεστα, που εχω πλευριτωσει στημενη με το εξωβυζο στην εισοδο να καλωσοριζω!
    Παγοκυστες για τον πονοκεφαλο εχουν γινει τα βυζακια μου, πυρετο θα ανεβασω!!!!  
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μαζεύουν φεμινίστριες προς βρώση και από κάλτσες βολεύονται με τις μανταρισμένες.
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    και ποιες τις μανταρουν?  
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυριο ριξε κανενα ζωντανο πανω σου να μη κρυωσεις, γιατι εχουμε δουλεια. Θα καλωσορισουμε τους αφιχθεντες του Σεπτεμβρη. Εγω δηλαδη.....εσυ θα τους ξανακαλωσορισεις για να κανουμε μπουγιο.