Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όλοι αυτοί που κατηγορούν το δημόσιο ,να δω τι θα έλεγαν άμα τους προσέφεραν εκεί μια θέση..
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Incomplete εγώ σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ αυτούς που είναι στο δημόσιο.Καλά κάνουν.Εγώ κατηγορώ αυτούς που φοβούνται να ρισκάρουν για να πετύχουν κάτι καλύτερο στη ζωή τους.Τίποτε παραπάνω.   Μη παρεξηγηθώ κιόλας.Βρίσκες κάτι καλό.Τα βάζεις κάτω.Αξία Α.Όμως εσύ έχεις το μισό Α και ενώ ο κύκλος μου είναι αρκετά μεγάλος ,δεν υπάρχει ΕΝΑΣ που να πει μπαίνω.   Λες να φταίω εγώ?Ποιος ξέρει...πωπωπω δεν μπορώ να δώσω άλλη απάντηση.Αύριο πάλι!!!  
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Υπάκουε, δεν αρκεί μια ωραία ιδέα και ένα κεφάλαιο για να πετύχει μια συνεργασία. Οι επαγγελματικές συνεργασίες είναι, ως ένα βαθμό, παρόμοιες με τις ερωτικές σχέσεις: χρειάζεται προσπάθεια και θέληση και από τα 2 μέρη για να πετύχουν. Δεν είναι λίγοι αυτοί που, ενώ ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς, στη συνέχεια διαφώνησαν, ή ακόμα και μάλωσαν, με αποτέλεσμα να αναγκαστούν να ξεπουλήσουν όσο όσο πετυχημένες ως τότε επειχειρήσεις. Και όχι απαραίτητα απλώς γνωστοί, ακόμα και στενοί συγγενείς τελείωσαν άδοξα τις επαγγελματικές τους συνεργασίες.
     
  4. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγω δεν θα μπορουσα να πω τιποτα απ τη χαρα μου
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  6. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    MindMaster επειδή ως γνωρίζεις κι εγώ είμαι γερό ποτήρι θα ακολουθήσω τα κορίτσια!
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Κρατήστε και για μένα λίγο  
     
  8. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Εντάξει zinnia θα φυλάξουμε και για σένα, μόνο μην αργήσεις. (όχι τόσο για το χυμό, όσο για την καλή παρέα)  
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Μπάρακ Ομπάμα πλανητάρχης και μόνον ο G_E το παρατήρησε; Προβλέπω βαθιές γεωπολιτικές μεταβολές, να τα παραλέω άραγε; Πάντως οι upper crust αγγλοσάξωνες δεν το απόλαυσαν ιδιαίτερα, οι άλλοι όλοι το καταχάρηκαν.

    Ομογενοποιημένοι πια πληθυσμοί, καμμία σημασία δεν έχουν χρώμα, φύλο, ηλικία, έθνος, κλίση (ομό, αμφί, υπό, υπέρ, αντί, βανίλ, κλπ), ούτε καν τα λεφτά, οι αντιδράσεις πανομοιότυπες, οι αντιστάσεις ισοπεδωμένες, αρκετή σημασία και δύναμη διαφοροποίησης συνεχίζει να έχει η μόρφωση και μικρές διαφορές στην οπτική γωνία η ήπειρος στην οποία κατοικοεδρεύει κανείς.

    Οι Μαορί και οι Ινδονήσιοι θεωρούν την Ελλάδα εξωτική πάντως, τα μέρη τους τα βαριούνται και τους τη δίνουν οι τίγρεις, δεν μπορούν να κάνουν trekking άνετα, όπως όλος ο υπόλοιπος κόσμος, λένε.

    @ zinnia, Mikra_Psemata,
    κι εγώ θα ήθελα πολύ να κλείσω την κάρτα μου, έτσι ωραία και καλά, αλλά μεγάλη καρτοσκοτώστρα το Λονδίνο, ελπίζω κάποτε στο μέλλον...  

    @ κοινότητα εν γένει,
    Καλά να περάσετε απόψε, αν το είχα δει νωρίτερα για το πάρτυ θα ερχόμουν κι εγώ  
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Διμέτωπος αγώνας: Πώς θα αντέξω, ανάμεσα στα πυρά του doulos και τις ομοβροντίες της Laura2008 (πώς γλύκανε αυτό το ατίθασο κορίτσι!) ;

    ΥΓ. Τί πειράζει που είμαι 53 ετών; Και ο Ομπάμας είναι κενυατικής καταγωγής και αραποφέρνει.
     
    Last edited: 9 Νοεμβρίου 2008
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Καλημέραααα!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. DiDi

    DiDi Regular Member

    Ότι ξύπνησα από τα χαράματα..

    Καλή σας μέρα