Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και παλι εδω μετα απο 5 μερες .... στο μεταξυ με οσα διαβασα , ο κυνηγος των ψευδαισθησεων , μεσα μου , ετοιμαζεται για σαφαρι ..... οχι tender .... μην ανησυχεις δεν θα γραψω τιποτα...... πολυ κακο ....
    Καπου ειδα : "διευκρινιζω πως και οι 154 γκομενοι , ηταν στα πλαισια μιας μονιμης σχεσης οποτε .......... " ..... ενω καπου αλλου : "του εχω κοψει το ενα ποδι .. λετε να μην μπορει να περπατησει ?.. " ... helloooo ... οχι δεν μπορει ... αλλα καλα που ρωτησες ...
    και φυσικα ο αγαπημενος μου αγγελιοχωρος του φορουμ : .....
    "παραθαλασσιο θερετρο στην εξωτικη Ελευσινα , με καταπληκτικη ακρογιαλια , προσκαλει για διαμονη , σκληροπυρηνικους ορειβατες ... "
    "- Αγαπητη Ελευσινα ... ειμαι χρονια ορειβατης και εχω επισκευτει πολλες κορυφες (Ολυμπος , Πινδος , Αρτεμεσιο) , χρονια τωρα ονειρευομαι να περπατησω και στις δικες σου παραδισενιες παραλιες με την μαυρη αμμο (απο την πισσα) και την Gothic διακοσμιση με τα νεκρα πουλια και ψαρια ..."

    κατα τα αλλα ... στην μεγαλη πολη ...
    και εκει που πηγαινα στην λεωφορο , μια τεραστια γιγαντοαφισσα στην ταρατσα που εγραφε μοναχα με μεγαλα γραμματα : YES MASTER ..." μα δεν σου εδωσα καποια εντολη " ...(συλογιζομαι) ... "αλλα αφου δεν ειμαι Μαστερ μωρε .. τι λεω?" ..(επανερχομαι στην πραγματικοτητα..) ... κοιταω απεναντι να δω το μπαλκονι καποιου Μαστερ .. τιποτα ... παρκο ... τελικα τι να θελει να πει ο ποιητης ? ..... μηπως ξερει τι καναμε περσυ το καλοκαιρι ? .. μηπως γιναμε τοσοι πολλοι ? ... μηπως ειρθε η ωρα για τον πριγκηπα του μαρκετινκ να δωσει το φιλι στην Χιονατη , τους 7 νανους και την 7up ? .... να δω Μιστρες στο καρναβαλι της Πατρας , ντυμενη κλεοπατρα και 10 σκλαβοι να τραβουν το αρμα της κατω απο τον ηχο του μαστιγιου ... και ολους τους "καθωςπρεπει κανονικους" να χειροκρατανε .....
     
  2. female

    female Contributor



    Τώρα πια το να το πολεμήσει οτιδήποτε το σύστημα δεν έχει νόημα. Δεν χρειάζεται πια. Άμα ενοχλεί κάτι το αποδυναμώνει με έναν πολύ απλό τρόπο, το εντάσσει με τους δικούς του όρους, το κάνει μόδα, του στερεί τη δύναμή του. Το κάνει "in" συνθηματάκι διαφήμισης. Μετά πουλάει και τα ανάλογα ρουχαλάκια και βγάζει και κέρδος.

    Άμα γίνεις μόδα μπορεί να βγάλεις κάποια λεφτά, αλλά η δύναμή σου έγινε κομμάτια. Όλα έχουν μια τιμή κι ένα τίμημα στην αγορά...

     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολυυυύυ κουύυυραση!!!!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τελευταια εχει κολησει στο μυαλο μου ενα φανταστικο διλημμα ... να πως εχει : ..
    Αν ησουν μονος σε ενα ερημο νησι στην μεση του πουθενα , τι θα ηθελες ? : εναν φιλο , ενα σκλαβο , εναν υπηκοο ή ενα θαυμαστη/οπαδο ? ... θεωρηστε το φυλλο αδιαφορο ή οπως σας βολευει ......
    Προσοχη η σκεψη κρυβει παγιδες ... προσωπικα εχω πεσει μεσα τουλαχιστο 3 φορες ....
    Ειναι μια σκεψη με BDSM προεκταση καπου στο βαθος της ....
    τα μεγαλα μειωνεκτιματα της καθε περιπτωσης ειναι :
    Με τον φιλο θα πρεπει να μοιραζεσαι την εργασια , ο σκλαβος μπορει παντα να κυνηγησει την ανεξαρτησια , ο υπηκοος την εξουσια και ο θαυμαστης/οπαδος μια αλλη ιδεολογια ....
     
  5. gaby

    gaby Guest

    έναν Αφέντη θα ήθελα isnogood.

    Να μου λέει τί να κάνω, να με χαϊδεύει, να μου τραβάει τα μαλλιά και στη σπηλιά, να κάνει τα δικά του έτσι που να μη μπορώ να μείνω έγκυος, να μου δίνει άδεια για μπανάκι όποτε του την ζητούσα με τον σωστο τρόπο, να απαιτεί τα πρωτόκολλα να τηρούνται άψογα και να με καθησυχάζει ότι όπου να ναι θα περάσει το καράβι για να βλέπει τις εκφράσεις μου ν αλλάζουν...

    είμαι ελεεινή και σου τη σπάω... το ξέρω αλλά τί να κάνω;  
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια Κυρία νε με υποτάσσει με τον τρόπο της. Με χιούμορ, με όμορφο τρόπο και με τις κλιμακωτές της αντιδράσεις. Και, επιπλέον, με τις απρόσμενες αντιδράσεις της. Τέλος, να την υπηρετώ μέχρι το τέλος. Στη χώτα NeverLimits.
     
  7. gaby

    gaby Guest


    Τώρα που το λες john_slave96 αναρωτιέμαι αν σ εσάς τους άντρες σκλάβους αρέσουν γενικά οι απρόβλεπτες αντιδράσεις, τα καπρίτσια της Κυράς σας, τα ξαφνικά μπουρίνια και όλα τα συναφή.

    Έχω την εντύπωση οτι σ αυτό διαφέρουμε οι γυναίκες σκλάβες. Ή τουλάχιστον εμένα μου αρέσει πολύ το αναμενόμενο, το προβλέψιμο, το δομημένο και το απρόβλεπτο να μην ειναι άγριο και ξαφνικό απλά κάτι που μου ετοίμαζε από καιρό Αυτός χωρίς (βέβαια) εγώ να το ξέρω.

    Λες να βρήκαμε μία ακόμα διαφορά μεταξύ αντρών και γυναικών σκλάβων ή υποτακτικών;  
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα μου αρέσουν. Δεν ξέρω για τους άλλους. Είναι προσωπική άποψη. Λες να κάνουμε ένα poll; Εμένα με τρελαίνει αυτό γιατί με αναγκάζει να υποταχτώ ακόμη περισσότερο. Δεν ξέρω αν σε κάλυψα;
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Δωσ μου την αυριανή μέρα και το φτιάχνω το πολλ  
     
  10. konman

    konman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εχασα το σπίτι έχασα τα παιδιά έχασα και αυτήν.
    Το σκύλο θέλω που με καταλαβαίνει και πάντα με περίμενε και θα είμαι μια χαρά....
    Ελπίζω δηλαδή...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Life goes on...............keep on walking  
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Kαποιοι δικοι Μας ανθρωποι φευγουν απο τον κοσμο.
    Τοτε σκεφτεσαι την ματαιοτητα του να ζεις και να κυνηγας τα ονειρα Σου.
    Τα ονειρα τους μενουν απραγματοποιητα, στη σφαιρα της φαντασιας...
    Γιατι τελικα η ζωη ειναι απροβλεπτη...και πολυ, μα πολυ σκληρη.