Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως αυριο ειναι κυριακη και ενω θα πρεπε να ασχολουμαι μαζι της,εγω θα προσπαθω να σφυριξω αδιαφορα....!!!!! 
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ζημιά......
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μακαρι να παθει ζημια....μπας και την ξαναδω,χωρις τον π....!!!!!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    η αγαπημένη μου χριστουγεννιάτικη εικόνα

     

    καλές γιορτές !!!
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάποτε το φόρουμ ήταν υπέροχο, τώρα……χάλια.
    Όλα τα θέματα είχαν ενδιαφέρον, τώρα….. βαρετά.
    Ελπίζω να αλλάξουν και να επικεντρωθούμε περισσότερο στην θεματολόγια του bdsm.
    Sory αλλά όλα αυτά τα of topik είναι για γέλια
     
  6. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?




    Με χαρά θα δούμε ξανά την ενεργή συμμετοχή και σου σε συζητήσεις στα βδσμ θέματα !

    ---

    Τελικά φαίνεται πως εκτός από βανίλλα είμαι και ούφο, εντελώς εκτός, γκάου, βλήμα, ακατοίκητο, clueless, φφφφσσσ μπόϊγκ, ζζζντουπππ... ......... και δεν καταλαβαίνω γιατί, στο κάτω - κάτω της γραφής, γίνεται αυτός ο χαμός εδώ μέσα... Ας μου εξηγήσει κανείς κι εμένα, ποια είναι αυτή η ταμπακιέρα που διχάζει, κατ΄ουσίαν και όχι κατ΄επίφαση, τους πάντες εδώ μέσα ...



     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Η πολιτική των ίσων αποστάσων.....


    Though 84 years old and in poor health, Hindenburg was obliged to run for re-election in 1932 as the only candidate who could defeat Adolf Hitler, which he did in a runoff. In his second term as President, he did what he could to oppose the Nazi Party's rise to power, but was eventually obliged to appoint Hitler as Chancellor in January 1933. In March he signed the Enabling Act of 1933 which gave special powers to Hitler's government. Hindenburg died the next year, after which Hitler declared the office of President vacant and made himself the "Führer", or the combination of the president and chancellor.

    Paul von Hindenburg - Wikipedia, the free encyclopedia
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το χαρχάλι  
     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Iσως η ανάγκη μας να έχουμε το πρώτο λόγο?
    Ισως το ότι δεν είμαστε αρκετά σίγουροι για τα πιστεύω μας γι αυτό και θέλουμε διακαώς να καταρρίψουμε τα πιστεύω των άλλων?
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Κοίτα να δεις που έγινε κι ο φιλειρηνισμός κατακριτέος! What next?  
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    έπεσε περονόσπορος..  
     
  12. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οπως και να χει κατι καλο θα βγει!