Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    φαινεται οτι τουτη την φορα επιασαν οι ευχες μου και ο χειμωνας καθυστερει λιγο ... τουλαχιστο μεχρι να αρχισει να μεγαλωνει παλι η μερα..
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έριξε μια πολύ δυνατή βροχή και μετά από λίγο βγήκε ο ήλιος όλα έλαμπαν και ήταν έτσι όπως μου αρέσει….
    Όπως η ελπίδα μέσα στο κλάμα!
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βαριέμαι να πάω για δουλειά  
     
  4. female

    female Contributor



    Στον isnogood σήμερα θα έκανα δώρο ( :-Ρ ) ένα βάζο γλυκό του κουταλιού περγαμόντο - γλυκό μεν, με γευστική αντίθεση το πικάντικο του εσπεριδοειδούς δε.

     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ..ω!!.. ευχαριστω πολυ .... χμμμ .... ενδιαφερουσα ιδεα ... δεν το εχω φαει ποτε αλλα μου αρεσει το "γευστικη αντιθεση" , μια στο καρφι και μια στο πεταλλο σαν και μενα ... θα δοκιμασω και θα σου πω ... 
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Να στείλω γράμμα στον Άγιο Βασίλη......

    Άγιε μου Βασίλη

    Ήμουν πολύ καλό κοριτσάκι φέτος:lol: γι αυτό περιμένω ένα σούπερ δώρο από σένα.
    Θέλω πρώτα από όλα να έχουμε υγεία η οικογένεια μου και όλος ο κόσμος και μετά θέλω να μου φέρεις ένα καλό σκυλάκι.
    Να μην μιλάει, να ακούει, να μην γαυγίζει   να είναι υπάκουο κ.λ.π. κ.λ.π.
    Ξέρω ότι ζητάω πολλά, αλλά αυτό θέλω  
    Εάν δεν μου το φέρεις του χρόνου θα είμαι πολύ πολύ κακιά Mistress   γι αυτό κανόνισέ το το συντομότερο δυνατόν  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    παλιοί φίλοι να κοκορεύοντε πόσο επιτυχημένοι γίνανε
    οικογενειακές υποχρεώσεις που σηκώνω χωρίς να με ρωτάνε αν θέλω να ασχοληθώ
    το ίδιο φαγητό κάθε χρόνο
    τα ίδια πρόσωπα
    οι ίδιες καταστάσεις
    άντε καλά χριστούγεννα

    δεν θέλω να σκέπτομαι για πρωτοχρονιά....
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    blindfold .... ετσι ακριβως ειναι ... καθε φορα που καποιος σου την δινει να επαναλαμβανεις απο μεσα σου αυτο που λεω και γω "καποια μερα θα φυγετε ολοι και θα μεινετε μονοι σας..."΄.... 
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μα πολύ απλά όταν δεν σας αρέσει κάτι μην το κάνετε.
    Δεν μπορείτε επιτέλους να μην είσαστε μίζεροι;;;
    Σιχαίνομαι την μιζέρια.....
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    αν ειμασταν γυναικες θα μπορουσαμε .... σε μας δυστυχως το αισθημα ευθυνης ειναι προεγκατεστημενο
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όταν βλέπω τον όγκο των δουλειών που έχω να κάνω στο σπίτι, εύχομαι να ήμουν το τζίνι, από τη γνωστή τηλεοπτική σειρά, να κουνούσα τη μύτη μου και... τσι κι τι γκλον! να γινόταν όλα όπως τα ήθελα!
     
  12. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    επιτέλους έβαλαν ορθογραφικό έλεγχο στον Mozilla και δεν αναγκάζομαι να τα γράφω στο Word