Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. King^Style

    King^Style Regular Member

    2. στην γαζα σκοτωνουν αμαχους αλλα τα γαμημενα μμε δεν λενε για τις απωλειες των εβραιοισραηλινων. κλασσικα μμε , απο εκει σου μιλαει το κρατος κ η αστυνομια.
    3. να φαω σουβλακια, ντακο η κανα τοστακι? τοχω γαμησει το 8εμα στις γιορτες αλλα πειναω ρε γαμωτο.
    4. τελικα με την d-slr τι να κανω? να παω για canon η για nikon? γαμω τα review μου μεσα...ΣΚΑΤΑ
     
    Last edited by a moderator: 4 Ιανουαρίου 2009
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ποιό είναι το πρόβλημά σου με τον Μελιγαλά?
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Nτάκο Ντάκο..


     
     
    Last edited by a moderator: 4 Ιανουαρίου 2009
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    κατάλαβα.Την συγνώμη μου 
     
  5. King^Style

    King^Style Regular Member

    γεωργια : Η μαύρη εθνική Πηγάδα

     
    συγνωμη γιατι? δεν εκανες κατι κακο? συζητηση κανομε  
     
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποιος θεωρείται πολιτισμένος αλήθεια. Μήπως τα αμερικανάκια της USA? Αχνοφαίνεται όμως κάτι αισιόδοξο. Η απαγκίστρωση της Αγγλίας από την πολιτική των βαρβάρων. Ε ρε βρίσιμο που θέλει αυτός ο Μπλερ
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Συγνώμη που,από καθαρή άγνοια,όρμηξα..έστω χωρίς να το έχω πάρει και πολύ σοβαρά.Αυτά είναι πράγματα που με εκνευρίζουν..και μόλις το έκανα 


    τεσπα  


    σκέφτομαι οτι θέλω να γίνω ταξιτζής. 
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    αναρωτιέμαι γιατί το λέμε "nickname" και οχι πχ "georgename" κλπ.Επειδή το Νick είναι μικρό όνομα?Επειδή είναι πολύ συνηθισμένο στο Αμέρικα(όπως πχ εδώ το Γιάννης)?

     
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    From "nekename" ( Nickname - Wikipedia, the free encyclopedia )...

     
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  12. skia

    skia Contributor