Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Επιτέλους...
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποια ''νησακια''...????Αυτα που οι σημερινοι πρωθυπουργοι,υπουργοι και λοιποι τρεχουν να βγαλουν λογους μεταμελειας.....?????
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ride a Woman συγνώμη αλλά δε θα αρχίσω τώρα την κουβέντα αυτή.
    Περιμένω να δω αν θα σβηστεί το post για να σταματήσει εδώ το θέμα.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οι mods έχουν συγκεκριμένη λίστα με "φασίστες","ρατσιστές" κτλ..οι υπόλοιποι δεν ενοχλούν ακόμα και όταν έχεις τονίσει μια συγκεκριμένη δημοσίευση δις και τρις  

    Επίσης τολμώ να παρατηρήσω πως στη λίστα αυτή δε λαμβάνονται υπόψιν και άλλα μέλη που επισταμένα ή έχουν πιο προκλητικές δημοσιεύσεις ή προβαίνουν σε συνεχείς χαρακτηρισμούς άλλων φασιστοειδούς κατεύθυνσης..  

    Να βγάλω και εγώ βυζιά άραγε για να τύχω άλλης μεταχείρισης,να μετοικήσω προς τα βόρια για τον ίδιο λόγο ,να γίνω μέλος elegant κλίκας (που χαίρει ιδιαίτερης μεταχείρισης μην και εναντιωθεί ξανά)ή και τα τρία ;  

    Τελικά παρατήρησα πως σχεδόν οι μόνες fora-ποινικά κολάσιμες φράσεις είναι αυτές τύπου "τι ζόρι τραβάς,γραφικός" κτλ ..Οι υπόλοιπες θα βρίσκονται ως αποδεκτές σε κάποια αόρατη θυρίδα των κανονισμών..  
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οκ φιλε..... εγω απορια εβαλα....!!!!
    Με την ευκαιρια....καλη χρονια κιολας...!!!!
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... office again... shit !  
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Επίσης Ride a Woman. Τουλάχιστον από συναυλιο-μεταλλικής πλευράς θα είναι standard απ' ότι φαντάζομαι έχεις κι εσύ πληροφορηθεί.


    @Incomplete.
    Όποιες λίστες κι αν έχει ή γράφει ο καθένας, φαντάζομαι την καταγωγή του τη σέβεται (ελπίζω δηλαδή).
     
  8. hugger

    hugger Regular Member

    Γιατι οσο κι αν ειμαι καθετα αντιθετος στην τρομοκρατια (ειδικα της εξουσιας), δεν με αγγιζει καθολου ο κλαυθμος και οδυρμος για τον 21χρονο Ματατζη, οσο κι αν προσπαθουν τα media να μας τον περασουν σαν τον "Διαμαντη" απλα, ενω αντιθτα δεν χρειαστηκε δετερολεπτο να νιωσω ταυτισμενος με τον Αλεξη.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ταυτίστηκες πολύ ; 
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Εγώ πάλι ταυτίζομαι με τις μανάδες όλων αυτών των παιδιών, σκέπτομαι πώς θα ένιωθαν μετά που άφησαν το ακουστικό του τηλεφώνου στη θέση του και ότι είναι στιγμές που θα τις ακολουθούν σε όλη τους τη ζωή. Τότε πιάνει κάτι ιδιαίτερα κακό για όσους βαράνε πισώπλατα, ότι και να ναι αυτοί. Δεν βλέπω καμία αντίθεση ανάμεσα στο χαμό του ενός παιδιού και στο χαροπάλεμα του άλλου.
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Οτι θα πάω να κάνω το νάνι μου σε μερικά λεπτά και θα ξυπνήσω την Τετάρτη για να πάω για δουλειά.. Θα κλείσω τα τηλέφωνα και θα είμαι για την πάρτη μου..
     
  12. Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το δικό μου...

    (Έμεινα λίγοο πίσω ε;  )