Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι θελω λιγους φιλους, και καλους διπλα μου...
     
  2. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    παω να κανω καμια δουλια, γιατι απο χθες μεχρι τωρα ειμαι κολημενη στο λαπτοπ κι απ το κρεβατι μου δεν σηκωθηκα ακομα ...... ενα λεπτο... κι ερχομαι...... 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    και όταν η ανάγκη έγινε ιστορία
    και η ιστορία έγινε σιωπή
     
  4. female

    female Contributor


    Ωχ, χιονίζει, (και με ζαλίζει) μέχρι αύριο το πρωί θα το έχει στρώσει στο φόρουμ;
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι...
    Αυτό το άρωμα βανίλιας, κολλημένο στα ρουθούνια μου από προχθές το βράδυ...
    Διαρκώς... Και μέχρι τώρα, δυό νύχτες αργότερα, να μη λέει να φύγει...

    Σκέφτομαι...

    Μήπως τελικά, δεν θέλω να το αφήσω να φύγει...;
     
  6. Σκέφτομαι ότι θα θελα να μένω σαλονίκη και μένω πάτρα  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεφτομαι (παρατηρωντας οτι τα μεγαλα ποστ καταληγουν σε καυγα) .. πως τελικα το χαρισμα της επικοινωνιας της γλωσσας δεν βοηθησε τοσο πολυ τον ανθρωπο ... ενδεικτικα μπορουμε να πουμε καποιον καλο , συμπαθη , ευχάριστο +μερικα ακομα μετρημενα στα δαχτυλα .... αλλα υπαρχουν χιλαδες περισσοτερες λεξεις για να τον πουμε κακο,μαλακα,ανοητο,ηλιθιο,βλακα,μισητο, κτλ κτλ κτλ ....
     
  8. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποιος βαριεται να μαγειρευει τωρα; εγω θελω να χωθω στο κρεβατι μου, και να δω καμια ταινια, η να παιξω teken
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Άλλος ένας χρόνος γεμάτος συναρπαστικές εξελίξεις στην ζωη μου, έφτασε στο τέλος του Περπατάω εδω και χρόνια στα ίδια χαλάσματα και κατι μου λεει "Μην τα παρατάς τώρα… Τα χειρότερα έρχονται, θα είναι κρίμα να τα χάσεις" και έτσι πορεύομαι...
    Για όλους τους υπόλοιπους "πλήρεις" ανθρώπους, εύχομαι τα καλύτερα μέσα στην -γεμάτη νόημα- πληρότητά σας, και δεν σας ζηλεύω ούτε στο ελάχιστο, καθώς το κενό μου πια είναι κινητήριος δύναμη στη ζωή μου και το αγαπώ...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    παρατηρώ την κοιλία μου και σκέφτομε "είχα πει θα κάνω αυτοσυγκράτηση"...
     
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    για να δούμε που λένε πως το 2007 είναι η χρονιά για τους Τοξότες
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    αχα! Να δουμε για τους σκορπιους πότε θα ρθει...

    Πρωτη φορα στη ζωη μου δεξιωνομαι φιλους στο σπιτι τετοια μερα..Παντα καλεσμενη αλλου ημουν..
    Σκεφτομαι πως αν μου παει καλα η χρονια, θα το καθιερωσω  

    Σημερα η καρδια μου ειναι πραγματικη ανοιχτη και αγαπαω ολο τον κοσμο
    Χρονια μας Πολλα