Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Πέστα  

    Καθώς οι πρώτες ώρες του καινούργιου χρόνου κυλούν σκέφτομαι πώς θα κάνω καλύτερη αυτή την χρονιά για μένα...
     
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    Μολις εφυγαν οι καλεσμενοι μου..Ανεβηκαμε στις 12 στην ταρατσα οπου βλεπαμε ολη την Αθηνα πιατο..Βεγγαλικα , πυροτεχνηματα εσκαγαν στον ουρανο σαν να ηταν μερα.. Κι εμεις με το ποτηρι μας το κρασι στο χερι, φιλιομασταν και κοιταζαμε σαν παιδια τα πυροτεχνηματα.. Απιστευτη αισθηση , πρωτη φορα τη νοιωθω..

    Περασα υπεροχα .. Κατι μου λεει πως θα παει καλα αυτη η χρονια..

    ΥΓ. Α! κερδισα και 20 ευρω στη 31  
     
  3. timandra

    timandra Regular Member

    ... ενα στιχο του Μαγιακοβσκη...

    Βλέπετε τι ήρεμος που είμαι! Σαν το σφυγμό ενός νεκρού.
     
  4. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Σκέφτομαι ότι όλη αυτή η γιορτή κι όλα αυτά τα συναισθήματα χαράς και αλληλεγγύης μέσα σε δυο-τρεις εβδομάδες θα έχουν δώσει τη θέση τους στη κατήφια της καθημερινότητας και στη λήθη.Και αναρωτιέμαι πώς θα μπορούσα να μην παραδωθώ σε αυτό το παιχνίδι.
    Ώρες ώρες σκέφτομαι επίσης ότι η μόνη περίπτωση να διαρκέσουν αυτά τα συναισθήματα για όλη τη χρονιά θα ήταν μια καθημερινή εξωμοίωση της ημέρας της αλλαγής του χρόνου.Πώς σας φαίνεται αυτό σαν role play?

    Εγώ πάντως θα σας λέω καλή χρονιά κάθε μέρα μέχρι να το ξεχάσω.

    Άντε καλή μας χρονιά με υγεία και μυαλό διαρκείας.(όπως θα έλεγε κι ο αγαπητός μου bic)  
     
    Last edited: 2 Ιανουαρίου 2007
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μαλλον πρεπει να εχω προβλημα με τα ματια ... φαινεται οτι κανω πολλους αναγραμματισμους ....
     
  6. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πως η ζωή είναι άδικη...
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    γλύκανε το κρύο αλλά αυτός ο συνεφιασμένος ουρανός με χωλαίνει ...
    με βόλευε το ψύχος (έχανα και θερμίδες !! )
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    πόσο τεράστια απόσταση είναι ένα μέτρο... για ένα μυρμήγκι
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Που να δεις για ένα σαλιγκάρι.  
     
  10. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    θέλω να ξεκουραστώ
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και γω για ξεκουραση πήγαινα και πιο πολύ κουράστηκα..γεια σου ρε ελληνική παραδοσιακή οικογένεια(αηδία καταντήσαμε)..

    back...
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ψηλά τα κεφάλια ! Μια βαθιά ανάσα και βουτιά στα ζουμερά