Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Nowhere is longer safe
    The earth moves, under our feet.

    The great world tree Yggorasil
    Trembles to its roots...
     
  2. ariadni

    ariadni Regular Member

    Ωραία τσικνίστηκα και σήμερα. Αλλά δε παραοπονιέμαι. Μια Τσικνοπέμπτη την έχουμε. Να πάμε αντίθετα στο έθιμο; Ε δε γίνεται.
     
  3. smari

    smari Regular Member

  4. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    να γίνω "κατίνα"....να μην γινω....να γίνω....να μην γίνω...

    ουφ...δεν ξέρω...

    Αν γίνω θα σας το γραψω όμως, να το διαβάσετε... χε χε χε  

     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    !!!

    Και δεν έχει και ρεπ εδώ πέρα  
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Θελω εναν γιατρο να σαπισω στο ξυλο. Και οπως ειχε πει και ενας γνωστος, "...ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕΞ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΜΟΝΟ ΞΥΛΟ!".
     
  7. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited: 20 Φεβρουαρίου 2009
  8. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Σκέφτομαι πως… δεν μπορεί, κάτι καλό πρέπει να έχω κάνει σε αυτή τη ζωή για να μου χαρίζει τόσο υπέροχους ανθρώπους γύρω μου. Πέρασα τέλεια απόψε. Ευχαριστώ παιδιά.    
     
  9. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι εγώ πέρασα τέλεια Κυρία Avalonia.....
    Πίνω τώρα ένα κρασάκι και σκέφτομαι. Σκέφτομαι ότι η ζωή μας χρωστάει.
    Το ξέρετε το τραγούδι που λέει ¨" ....'Ηρθες όταν εγώ δεν σε περίμενα!!!!...." ???
    Έτσι μπήκατε κι εσείς στη ζωή μου. Από το πουθενά. Από το παράθυρο. Στην πιο δύσκολη φάση της ζωής μου και με κάνατε να αισθανθώ υπέροχα.
    Σας ευχαριστώ. Είμαι κερδισμένος που μπήκα σ' αυτό το community και γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Έγραψα και ένα σχετικό νήμα ("κερδισμένοι ή χαμένοι") αλλά ελάχιστοι απαντήσαν. Ίσως το δημοσίευσα λάθος. Νεογνό βλέπετε εδώ.
    Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Θέλω να συνεχίσουμε έτσι και να περνάμε υπέροχα για πάντα. Καταλαβαινόμαστε και αυτό μ' αρέσει πολύ!!! 
     
  10. Emma

    Emma Contributor

     

    (Έλεος με τους κομπλεξάκηδες που προσπαθούν μπουρδολογώντας να επιβάλλουν
    όχι απλά τον δικό τους τρόπο σκέψης ως σωστό αλλά και οποιονδήποτε άλλο ως, το λιγότερο, επιλήψιμο!)​
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Παλιοκατάσταση.
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Θα μπορούσαμε να ισχυριστούμε ότι όταν φεύγει ο άντρας συμβαίνει το ανάποδο(φταίει η γυναίκα) ή όχι?