Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Κιόμως θα μπορούσε να είναι χρηστικό το συγκεκριμένο νήμα
    Πχ στις τρεις υποψηφιότητες για ignore(που δεν έμαθα και πως δουλεύει) θα μπορούσε να πέφτει ένα πενθήμερο ban:nod: Εννοήται στον υποψήφιο!

    Να σου πω εγώ μετά γιουροβίζιον και πράσιν άλογα:rollinglaugh:
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    τι μου θυμησες τωρα......
    ειμαι κατι λιγο μετα τα 30 (τοτε..), οι γιατροι εχουν αποφανθει οτι δεν μπορω να συλλαβω και αμα θελω να κανω παιδι πρεπει να αρχισω εξωσωματικες.
    εγω βεβαια παντα πνιγμενη με δουλειες ελεγα : καλα καποια στιγμη αμα βρω χρονο κατι θα κανω.
    καποια στιγμη μετα απο πονους χαμηλα στην κοιλια εκανα εξετασεις , διαφορες !
    αφου δεν βρηκαν τιποτα με εστειλαν στο μικροβιολογο για τεστ κυησεως.
    βγηκε θετικο!!! μη μου πειτε για καθυστερηση κ.λ.π. ακομα δεν ξερω ποτε ?...
    με το θετικο τεστ ανα χειρας λοιπον και μεσ' την καλη χαρα τρεχω στο γυναικολογο μου και φιλο,
    γαμω τους φιλους που εχω τι να σας λεω....
    με βαζει κατω , μου βαζει τους ζελεδες και αρχιζει τον υπερηχο.
    δεν βλεπω παιδι μου λεει , κοιταζει το τεστ πας να το ξανανεις μου λεει, δεν εισαι εγκυος.
    φωναζει τον αδελφο του επισης γυναικολογο με βαζουν κατω κι αρχιζουν να ψαχνουν....
    βλεπεις κανενα παιδι βρε νικο? οχι δεν υπαρχει παιδι ! λες να εχει κανενα εξωμητριο?
    (οι διαλογοι ηταν ακριβως ετσι!!! μονο τα ονοματα αλλαξα) , εχω αρχισει να ιδρωνω.... τα μαζευω και φευγω, παω στον μικροβιολογο παλι, ξανακανε μου τεστ του λεω , γιατι? μου λεει, μαλλον δεν ειμαι εγκυος του λεω , τι αηδιες μου λες μου απανταει δεν σου κανω τιποτα! αλλαξε γυναικολογο !
    κι αλλαξα! και η κορη μου ειναι 14ων ετων τωρα.....


    Ουφ. Τωρα νιωθω καλυτερα  
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Με χειρόφρενο σηκωμένο....
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  5. koralenia

    koralenia Regular Member

    Raise me up dont let me fall..


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    Θελω (ανοιξιατικο) πρωινο στο κρεβατι.








    Με παρεα.
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Μα είναι απίστευτο έτσι; Πριν μερικές μέρες μας είχε με χιόνια και εδώ και κανά δυό μέρες είμαι με το καλοριφέρ κλειστό και τα παράθυρα ανοιχτά!
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αμα κάνω πιστολάκι στην περούκα θα χαλάσει?
     
     
  9. Storm

    Storm Regular Member

    Καλή η μαγειρική, αλλά η λάντζα μετά είναι άστε να πάνε...
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πεινάω.Θέλω να φάω μια τεράστια, ζουμερή, αχνιστή, με μπόλικη κρέμα γάλακτος και μανιτάρια και μπέικον και τυρί καρμπονάρα, να φράξουν με την μια οι αρτηρίες μου!
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Τρέμω στην σκέψη οτι μπορεί να μου σκιστεί το καλσόν.Ή έστω να φύγει κανένας πόντος.