Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    χμ.......είναι η ώρα που η μαμά-Αφέντρα πρέπει να γίνει η σκλάβα πάλι  
    Έχω να σιδερώσω και δυστυχώς το άχρηστο σκυλάκι δεν μπορεί να έρθει να το κάνει.
    Παλιοζωή, παλιόκοσμε και παλιοκοινωνία  
     
  2. kokos

    kokos New Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποτε μια μαμα αφεντρα δεν μπορει να γινει σκλαβα, και αν το σκυλακι δεν μπορει να ερθει ειναι οντως αχρηστο
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    kokos θεωρείς τον εαυτό σου εντελώς άχρηστο;
    Εγώ θα πω απλά ότι λόγω αποστάσεων, είναι δύσκολο να είσαι εδώ όποτε Εγώ σε θέλω, αλλά μην φοβάσαι, πίσω έχει η Αφένρα σου την ουρά  
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ότι επέκτεινα τα όρια αυτού που ονομάζω υπερκόπωση ...
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    zinnia , γιατί βασανίζεις τη γατούλα σου ; Το έκλεισες το άμοιρο το ζωντανό μέσα σε αυτό το αέναο loop...
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Που είναι οι φιλόζωοι να κάνουμε εκστρατεία για την απελευθέρωση αυτής της γάτας ;
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα πρέπει να ανοίξει ένα νήμα , για το αν αυτό το ζώο είναι όντως γάτα .
    Κατά δεύτερον , να ανοίξει ένα νήμα για το αν είναι αρσενική ή θηλυκή γιατί είναι διαφορετική η αντιμετώπισή της .
    Τρίτον , πρέπει να διαπραγματευτούμε το κατά πόσο θέλει να απελευθερωθεί ή όχι .
    Τέταρτο , θα αντέξει στις συνθήκες της ελεύθερης ζωής ;
    Πέμπτο , αυτός που θα την απελευθερώσει θα φέρει την ευθύνη του ζώου και αν ναι για πόσο ;

    Υπογραφή : Η Μεταξένια Του...
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    i am hungry and this cat on zinnia's profile doesn't help if she had one pig  
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

  10. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχαχαχα

    έστω ! ευχαριστώ χεεχεχ :*
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Είναι απίθανος zinnia  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    6:03 το πρωί και δεν ξέρω πόσα λεπτά έχουν περάσει..
    ο χρόνος περνά και δεν το καταλαβαίνω και από την άλλη δεν θέλω να το νίωσω αυτό το συναίσθημα...