Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και άμα πρέπει να βάλει μια γυναίκα το χεράκι της για να δείξει,πάλι στον κώλο θα κατευθυνθεί;Αυτό ρωτάω..  
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Στην Αρχαία γλώσσα - για τους μύστες - η φράση "γαμήθηκε να βρέχει" αποτελούσε υπόγεια δήλωση των σεξουαλικών προτιμήσεων. Επειδή οι νόμοι δεν επέτρεπαν την ελεύθερη αναφορά στο σεξ, όσοι ήθελαν να νταραβεριστούν, κατέφευγαν στην συνυποδήλωση..Έτσι προέκυψε και αυτή η φράση..
     
  3. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ωραίος καιρός σήμερα....
     
  4. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παλιόκαιρος είναι σήμερα.    
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Τι ωραίο που είναι το κανισάκι στα 4.   Δεν Είναι Καλό (μεταφρασμένο). Is No Good.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θελω να παω στο Ορος Πατατα...να μιλαω οσο θελω και να λεω οτι θελω 
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Οτι κάθε Πέμπτη με το Πάμε Πακέτο ρίχνω μαύρο δάκρυ.. και μετά λιώνω στα γέλια που έκλαιγα  
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολλοί από εδώ θα το ήθελαν. Ιδίως ο κακός (γιατί δεν ξέρει ότι απορία ψάλτου, βηξ). .
     
  9. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Quiz;
    Πόσοι μαλάκες μπορεί να χωράνε σε ένα χώρο και πόσοι από αυτούς μπορούν να ηγούνται και να τον κατευθύνουν στην καταστροφή του;

     
     
  10. Τυχερουλης αυτος ο SadaMelik.
    Ολα του τα νηματα ανεβηκαν ξαφνικα στις πρωτες θεσεις  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Glitterogato waiting... 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κουτοπονηριες απο ανθρωπους (υποτιθεται) υψηλης μορφωσης (καθηγητης πανεπιστημιου) .... εκεινος ερχεται ως πελατης στο μαγαζι μου :

    - καλημερα .... θελω να μου δωσεις τιμη για μια πορτα και δυο παραθυρα
    - μαλιστα λοιπον ... μπλα μπλα μπλα ... θα σας κοστισουν (πχ) 100 ευρω ...
    - και περιλαμβανει η τιμη αυτη ολα ολα ; .. με το κλειδι στο χερι που λενε ; .. τοποθετηση τζαμια κοπλε ; ...
    - μαλιστα ... κοπλε ..
    και εδω αρχιζει η εκτονωση της συμπιεσμενης μαλακιας ...
    - ξερετε .. τα υλικα θελω να σου τα φερω εγω ... εσυ μοναχα θα φτιαξεις τα παραθυρα ...
    (σαν τι αλλο θα εκανα δηλαδη ; θα τους εκανα ευχελεο ή θα τους διαβαζα παραμυθι; )
    - οπως θελετε , θα σας πω εγω τι θελω να μου προμηθευσετε και ποσο θα σας κοστισει η εργασια μου ...
    - τι εννοεις "ποσο θα κοστισει η εργασια σου" ; θα παω να τα αγορασω και οσα κανουν θα τα αφαιρεσουμε απο τα 100 ευρω ;
    - δηλαδη για να καταλαβω ... εγω θα σου δωσω ενα χαρτι με τα υλικα που χρειαζομαι , και εσυ θα πας στον προμηθευτη μου να τα πληρωσεις και φυσικα αφου δεν εχεις εσυ φορτηγο , θα παω εγω να τα φερω απο εκει για να στα φτιαξω ... σωστα ;
    - ακριβως (και σκαει χαμογελο ) .. και τα λεφτα ξερεις .. μετρητα ντουκου .. (σκαει ακομα μεγαλυτερο χαμογελο)
    επιστρατευω καθε ιχνος υπομονης και παρα το οτι θελω να τον πω καραγκιοζη και οτι θα αμολησω το λυκοσκυλο , αφενως δεν εχω λυκοσκυλο και αφετερου το καραγκιοζης του πεφτει λιγο ...
    - νομιζω κυριε (στο τσακ δεν τον ειπα κυριε παπαρα) οτι ετσι οπως το σκεφτεστε δεν σας συμφερει καθολου και οι τελικη τιμη θα ξεπερασει κατα πολυ τα 100 ευρω ... βλεπετε αυτο εδω ειναι μια βιοτεχνια με δυο υπαλληλους , με εξοπλισμο και καποιο εμπορικο ονομα στην αγορα , εξοδα , εφοριες κτλ ... προφανως εσυ ζητας εναν αλβανο εργατη να σου κανει την δουλεια ....
    - ειναι κακο που δεν θελω να πληρωσω παραπανισια λεφτα ;
    - ειναι κακο που σε εχουν και διδασκεις με τετοια βλακεια που σε δερνει (ε μα δεν αντεξα) διοτι η βιοτεχνια και οτι συμπεριλαμβανει αυτη , δεν ειναι παραπανισια λεφτα , αλλα ενα λογικο αντιτιμο για αυτο που σου προσφερει , δηλαδη εσυ θελεις κανοντας χρηση το ονοματος Μου , να αγορασεις απο τον προμηθευτη Μου , να μεταφερεις με το φορτηγο Μου και το προσωπικο Μου και τελος να επωφελειθεις απο τα μηχανηματα Μου που κοστιζουν καποιες χιλιαδες ευρω και που δεν τα διαθετει ο αλβανος που κανει παραθυρα στο υπογειο του σπιτιου του με ενα πριονι των 500 ευρω ;........ αν καταλαβα καλα ....
    - εεεε μμμ ...
    - και μου ερχεσαι με τα μετρητα σου να σου κουνησω την ουρα και να κανω σουζα ; ... λοιπον 110 ευρω .. τα θες ναι η οχι ; ...
    - μα πριν μου ειπες 100 ...
    - τωρα εγιναν 110 γιατι μου ξυνιζει η φατσα σου .. σε λιγο θα ειναι 120 ....
    - εισαι τρελος .... (και φευγει)
    - τρελος ξετρελος αλλα δεν μου την εφερες ... (του φωναζω καθως φευγει)
    χτυπαω και τα τηλεφωνα στο συναφι , που μπορει να τρωγομαστε αλλα και υποστηριζομαστε οταν πεφτει συρμα για μαλακα στην αγορα που ψαχνεται ... και τελικα τα εκανε αλλου τα παραθυρα με 125 ευρω (πχ) και ο συναδελφος αλουμινας επεμενε μαλιστα να μου προσφερει τα 15 ευρω απο τα 125 απο μονος του ....