Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. skia

    skia Contributor

      ego pali skeftomai oti nistazo... pali       
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ πάλι σήμερα βαριέμαι να γράψω κάτι ....

    skia auta legonte greeklish  
     
  3. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως πρέπει να σηκωθώ να κλείσω το παράθυρο γιατι ψόφησα στο κρύο... 
     
  4. female

    female Contributor



    Συχνότατα δεν είναι στο χέρι μας να αλλάξουμε τις κολο-ατυχίες που, πολύ νωρίς ή αργότερα, μας έσκασαν στη μούρη σαν τεράστια χαστούκια και μας σημάδεψαν μια και δια παντός. Εκείνες τις θανάσιμες ατυχίες που μας πόνεσαν και μας χάραξαν χαρακτήρες σαν ουλές.
    C' est la vie, #@%$&#@ !

    (Είμαι τρελλά τυχερή μέσα στις ατυχίες μου μέχρι στιγμής.   )

     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

         


    ειναι εκπληκτικο πως δεν ενοχλουν ολες αυτες οι βλακειες που γραφονται το τελευταιο διαστημα ,
    θεματα και ποστ που καμια σχεση δεν εχουν με το bdsm ,
    ανθρωποι που γραφουν ασχημα , ειρωνικα , βριζουνε χυδαια και στελνουν πμ προσβλητικα .........

    και σε ενοχλει οτι ο Ολυμπιακος θα παρει το πρωταθλημα ...
     
  6. anasia

    έτσι ήτανε από την αρχή, απλά στην πορεία στράβωσε ακόμα πιο πολύ το πράμα

    όταν ο DeSade - σορρυ φίλε που σε αναφέρω σαν παράδειγμα αλλά οι απόψεις σου με βρίσκουνε πολλάκις σύμφωνο εξού και η αναφορά στο άτομό σου - ξεκίνησε να μιλά κάπου για S/M για ερωτικό σαδομαζοχισμό, για sessions για ένοιες πάνω κάτω γνωστές στο χώρο εσείς το μόνο που κάνατε ήτανε να ειρωνεύεσται ο ένας του άλλου το στάτους, το φύλλο, την φετιχιστική προτίμηση, να μιλάτε για Ανώτερους κατώτερους, για Άριους και το μουνί της καλιρόης, για τους Ψωλοβρόντηδες Κυρίαρχους και την αυτοματική τσουβαλοποίση με βάση τα εκατοστά, για τις αληθινές από την μήτρα τους σκλάβες και τους Αληθινούς από την γέννα τους ΜΑΣΤΕΡΣ (που πραγματικά ρε αμα δείτε κανένα σφυρίχτε μου).

    όταν μερικοί λίγοι προσπάθησαν να σας πουνε ηρεμήστε ξεκινήστε από το άλφα (τον ερωτισμό) και περάστε στο βήτα (τα ΜΕΓΑΑΑΛΑ ΒΑΘΙΑ ΝΟΗΜΑΤΑ) εσεις ΟΧΙ είμαστε ατσίδες ελληνάρες και μιλάμε σε πάνω από μια διαλέκτους (Φλαμανδική, Ορεσίβια, Κριτική κλπ) είμαστε Μαστεράδες τα ξέρουμε όλα και βασικά ούτε ένα shibari της προκοπής δεν μπορείτε να κάνετε αλλά μη σκάτε είστε ΕΛΛΗΝΕΣ έχετε μεγάλο καυλί και γλώσσα

    Όταν μερικά άτομα που είπανε πράματα με μια εξαίσια απλότητα σχετικά με την ιστορία του SM αργότερα bdsm ΟΧΙ εσείς δώσατε την ερμηνεία την δικία σας (Ο Μάστερ ο πολλά βαρίς στο άσπρο του το άτι - για εσάς μιλάω vanillizoyses κατα τα αλλα υπό, Η Μιστρεςς η ΘΕΑ ΤΗΣ ΓΗΣ, οι υποτακτικοί οι ανάξιοι κρυφοgay σκύλοι και αλλα πολλά και ωραιά) και κοφεύατε και γράφατε ανούσιες καλυγραφίες με εξερετική ορθογραφία (η οποία διακρίνει τον Κυρίαρχο του ΜΥΑΛΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ)

    Οπότε anasia η φάση πρέπει να γκρεμιστεί για να ξανακτυστεί αν θες τη γνώμη μου η απλά να αλλάξει ρότα το γενικό σύνολο

    όσο για τον Ολυμπιακό μην σκας κανεις δεν ασχολείτε μαζί του (bdsmer)
    ΟΛΟΙ οι ελληνες bdsmers ασχολούνται με το ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ, ΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΠΟΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΤΑΚΕΣ, ΑΧ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ POLL ME ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΟΥ και πάει λέγοντας...όπως στα μεσημεριανά κους κους ενα πράμα get it???

    Όσο για το τι εστί shibari, Society of Janus, ερωτικό παιχνίδι...αυτά είναι υποτυπόδοι πράματα...εμεις είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ και ξέρουμε από καλο λάδι και χολή

    Μετά βεβαια πέφτεται στο φαυλο κύκλο

    αχ τελικά τη ψάχνω (36 χρονώ γυναίκα) ...αλλά το παιζω έξυπνη
    αχ τελικά ποιος είμαι (λες και δεν ξέρετε) ... αλλά το παίζω εξυπνος
    αχ γιατί δεν βρίσκω γαμπρό στα μέτρα μου .... αλλά το παίζω έξυπνα και έχω περάσει καμιά 30αριά απο δω μέσα..'οχι θα μάσαγα
    αχ γιατί δε βρίσκω Αφεντρα στα μέτρα μου ... αλλά το παίζω έξυπνος
    αχ ... λες αυτός με την καλή ορθογραφία να ξέρει απο καλό mental Domination
    να δοκιμάσω??? ε?? λες??? .... αλλά το παίζω έξυπνη
    αχ γιατι το φόρουμ πήρε την κάτω βόλτα άραγε .... αλλά το πάιζω έξυπνος / η
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    οχι ολοι αγαπητε Sweet_Distress ,
    γι αυτο και δεν ειναι τυχαιο φυσικα πως παρα πολλοι εχουν σταματησει να γραφουν
    η οταν γραφουν , πλεον ειρωνευονται η γραφουν βλακειουλες ,
    απλα για να περναει η ωρα .

    παρολα αυτα ,

    οι λεξεις '' εσεις , σας πουνε , δωσατε κλπ '' δεν ειναι σωστο να γραφονται ,

    υπαρχουν εξερεσεις ,
    και για να εφτασαν καποιοι και εγω μαζι να πραπονιομαστε
    για αυτα , σιγουρα

    .... εχουμε δει και καλυτερο το φορουμ και δεν θελουμε να συνεχισει ,
    οπως ειναι τωρα και να χειροτερεψει ,
    πραγμα πολυ δυσκολο βεβαια , δυστυχως !
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αχ τελικά τη ψάχνω (36 χρονώ γυναίκα) ...αλλά το παιζω έξυπνη

    και ...
    αχ γιατί δεν βρίσκω γαμπρό στα μέτρα μου .... αλλά το παίζω έξυπνα και έχω περάσει καμιά 30αριά απο δω μέσα..'οχι θα μάσαγα
    ... επειδη ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο ......
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ω μωρε τι ηταν τουτο που διαβασα παλιιιιιιιιιι .... ω αφεντες στα περατα του κοσμου ξεσηκωθειτε και καντε τις τριχες σας χορδες να παιξετε μπουζουκι .... ο αλλος απο κατω εντυπωσιαστηκε .... του εβαλε 10 ... ο Μουρατιδης εισαι ? ..... αμ την λογοδιαρροια* που την πας ? ..... "καθησε να σου πω τον πονο μου . - ασε με πονεσε τ'αφτι μου" .... ... οχι ενταξει πασο ... οτι πειτε ......

    *(δεν το ηξερα για τα 2 "ρρ".. στο word το τσεκαρισα..  )
     
  10. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Την Άννα, την Βιβή, την Εξεταστική, το μέλλον, το παρόν, argh fuck
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    αποφάσισα να γίνω αλκοολικός !
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    blindfold το μόνο που θα σε σώσει εσένα είναι ένα γερό μπερντάκι και όχι το αλκοόλ