Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται.
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Το καρβέλι όμως, ονειρεύεται τους χορτάτους. 
     
  4. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Τι κακια πουσε και συ. 
     
  5.  

    Μα... πεινούσα... 
     
  6. LordAini

    LordAini Regular Member

    ..και ως αναμενόμενο, συνεχίζω πάραυτα στην ανάλυση της θεωρίας μου, οτι, ενίοτε, ο πίθηκος κατάγεται απο τον άνθρωπο. Τυχών ενστάσεις και διαμαρτυρίες αυτόματα μεταφέρονται στο κουτί παραπόνων (στδ: στα @@ μου), και τα εν λόγω ανθρωποειδή μπορούν να γυρίσουν στο κλαδί τους.
    Χαρακτηριστικό του ανθρωπίνου είδους, εκτός απο το βολικότατο "άνθρωπος είμαι, λάθη κάνω", είναι
    α) η δυνατότητα αναγνώρησης των λαθών
    β) η δυνατότητα αναγνώρισης τυχών θεσπισμένων απο το κοινωνικό σύνολο όρων και κανόνων (σαφώς και το κοινονικό σύνολο, χαρακτηριζόμενο απο την ανθρώπινη φύση του, κάνει λάθη.)
    γ) η ικανότητα λόγου και χρήσης εργαλείων, η οποία, συμβαδιζομένης της μοντέρνας τεχνολογίας, κατα βάση υπαγορεύει την χρήση ηλεκτρονικών, εν κυψέλαι λειτουργόμενων συσκευών, βασισμένων εις πρωταρχικό σχέδιο Γραχαμου Βέλλου, κοινώς ονομαζόμενες "κινητά τηλέφωνα", σε περίπτωση ανικανότητας παρέβρεσης εις προκαθορισμένη συνάντηση.

    Δεδομένων των άνωθεν, θεωρώ οτι είναι προσβολή προς τους ελάχιστους άξιους αντιπροσώπους του ανθρωπίνου είδους, όταν πλάσματα που δεν έχουν ικανότητα κατανόησης του έλλογου περίγυρου τους, δηλώνουν εσαυτούς "ανθρώπους".

    Κλείνω, δηλόνοντας απέχθεια προς άτομα πράττοντα τα άνωθεν, και επαναλαμβάνοντας οτι όποιος δεν ενστερνίζεται τις απόψεις που εξέφρασα, έχει κάθε δικαίωμα να το κάνει, αλλά φυσικά και εγ΄ψ θα χρησιμοποιήσω το ανθρώπινο δικαίωμά μου, και θα τους γράψω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

    Flame γιατί με έστησαν λόγω βλακείας. Καλημεραααααααααα  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Γιά να σε τσιγκλίσω λίγο κι εγώ λοιπόν θα πω πως αυτό το από πάνω, έτσι όπως το έγραψες, είναι τόσο διφορούμενο, που θα μπορούσε και να δικαιολογεί το στήσιμο...

     



     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Πρέπει να ομολογήσω πως ναι. Δε δηλώνω εκτός του κοπαδιού των ηλιθίων. Πιθανότατα είμαι ο χειρότερος όλων, γιατί ηθελημένα συναγελάζομαι επι μονίμου βάσεως μαζί τους. Αλλά εγώ το πραγματάκι αυτό, του Graham Bell που λέγαμε, δεν το έχω για να το κρεμάω πάνω απο το τζάκι. Και να χάσαν τη μιλιά τους υπάρχει και το δόλιο το εσεμες, το εμεμες, το ιμέιλ, έστω ρε αδερφέ, η αναπάντητη.
    Αλλα όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι, μην τυχών και ξέρει ο Χρήστος τι να κάνει, Θεός φυλάξει! Και να απαντήσουμε το ρημάδι όταν παίρνει ο κακομοίρης τηλέφωνο, για να του πούμε ρε αδερφέ, να ξέρει το παιδί, μην περιμένει κάτω απο την Kαμάρα σα το ζώο?
    Οοοοοοοοοοοοοοχι! Παπαπαπαπα, μακρυά απο εμάς!

    Και για να διευκρυνίσω, λόγω αλλουνού βλακεία με έστησαν. Λόγω δικής τους βλακείας δε με ειδοποίησαν. Λόγω δικής μου βλακείας περίμενα.
    Λοιπόν, σάν άλλος Καίσαρας και εγώ θα πώ veni, vidi, vici (ή, στην περίπτωσή μου, ήλθα, είδα, νύσταξα) και πάω όπως απλώσω το κουρασμένο απο καταχρήσεις σώμα μου εις κρέββατον μαλακήν και δροσερήν.

    (Ξύδια μετά τη δουλειά + κούραση + νεύρα = ορθογραφικά, έλλειψη συνέπειας σκέψης και μια surreal νοοτροπία να το πώ? εγκεφαλική ικανότητα καρότου να το πώ? Για να μην αρχίσω να αναλύω τις αντιδράσεις μου στα ερεθίσματα σύμφωνα με την κατανομή του gauss, πάω απλά για ύπνο.Καλημέρα σε όλους, φυσιολογικούς και μη.)

    ΥΓ: Τώρα κατάλαβα τι ακριβώς είπα. Πλάκα είχε.  
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Άντε, καλημέρα, και καλή ξεκούραση... Και μην ξεχάσεις να κάνεις degauss μετά, ΟΚ;  




    ............................................................................................................................................

    Θαυμάζω μερικούς ανθρώπους, γιά την επιλογή nickname που έχουν κάνει.

    Όντως, πολύ δύσκολα θα μπορούσαν να έχουν βρει άλλα nicknames, περισσότερο χαρακτηριστικά του τρόπου που κινούνται στο φόρουμ, από αυτά που ήδη φέρουν...  


     
    Last edited: 29 Μαϊου 2009
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Γαμώ την αγανάκτηση γαμώ, καταφέρνω όλη την εβδομάδα να μην κολλήσω την ίωση που είχαν όλοι στο γραφείο, και μόλις φτάνει η Παρασκευή ξυπνάω με 38 πυρετό...

    Πριν απο 5 λεπτά φταρνίστηκα και χύθηκε ο μισός εγκέφαλός μου στη χαρτοπετσέτα.
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αν το δέρμα σας αρχίσει και αλλάζει προς το ροζ, ανησυχήστε..


    _______________________

    Αναρωτιέμαι τι να κάνει αυτό το καινούριο πραγματάκι στο message comp. που λέει "Send Trackbacks"..
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Αh, join the club, my friend...  

    Τρείς μέρες κρατάει σε ενημερώνω, εγώ μόλις σήμερα ανένηψα... Το κακό είναι πως όντως, δεν το χειρίστηκες σωστά. Έπρεπε να την έχεις αρπάξει νωρίτερα, γιά να μη σου χαλάσει το Σαββατοκύριακο.

    Τρείς συμβουλές, αν μου επιτρέπεις: Πρώτον, μη βασιστείς σε αντιβιώσεις και αντιπυρετικά. Ξέρεις καλύτερα φάρμακα, εσύ.

    Δεύτερον, μην πετάξεις τις χαρτοπετσέτες (έχω φυλαγμένες κι εγώ αρκετές), σίγουρα κάποτε θα πάρουν τεράστια αξία...  

    Τρίτον, οπλίσου με υπομονή και κουράγιο. Έρχονται τρομερά φταρνίσματα:





    Περαστικά...

     


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014