Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παλι πλουσιος ο αγγελιοχωρος ....
    "Γυναικα φυλακισμενη σε ανδρικο σωμα ψαχνει γυναικα για να την απελευθερωσει...."
    "Για φαντασου φαντασια να φανταστω οτι φανταστηκες ενα φαντασμενο φαντασμα ..."

    .........

    φιλος εργενης ετων 40 δεχεται πιεστικο φλερτ απο φιλη 39 ετων ..... οι φιλες της λενε :"φτανει πια .. η αξιοπρεπεια σου επιασε πατο" ..... εκεινη λεει "και εγω ποτε θα γινω μανα ? ....." ....
    ο φιλος εχει γενεθλια το Σαββατο .. εκεινη του πηρε δωρο ρουχα 150 ευρω ενω παιρνει μολις 700 μισθο ... το Σαββατο ο φιλος εχει παρτυ γενεθλιων στα μπουζουκια ... μου ζητησε να καλεσω μια 25χρονη φιλη στο τραπεζι .... Την 39χρονη την εχει φαει ενα τεραστιο "ΓΙΑΤΙ δεν ενδιαφερεται" αφου εχει κανει σεξ μαζι της ... Οι φιλες μου λενε να τον μαζεψω και να μην τολμησω να καλεσω την μικρη .... δεν το εκανα ... εδωσα το τηλεφωνο της στον φιλο μου κατευθειαν να την καλεσει ο ιδιος ... μαθευτηκε ... πηγε η 39χρονη και την βρηκε ... αγνωστο τι της ειπε ..... μου ειπε (η 39χρονη) οτι το Σαββατο θα τον κανει ρομπα εαν δεν φερθει ευγενικα ... "δεν θα γινεις ποτε μανα" της λεω ....."θα σε κανει βουκινο και θα μοιαζεις με την Γκλεν Γκλοουζ στην Ολεθρια Σχεση" ... εχει κανει 40 πακετα τσιγαρα και 5 χιλιαδες κλησεις προς καθε φιλη ......
    ποτε δεν θα καταλαβω τις γυναικες οπως θα ηθελα .....
     
    Last edited: 21 Φεβρουαρίου 2007
  2. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Αν τελικά θα βρέξη σήμερα η οχι. ?????
     
  3. savra

    savra Guest


    Οι λόρδοι και τα πριγκιπόπουλα θα σου το προέβλεπαν αλλά αναλώθηκαν σε εξαντλητικές θεωρήσεις περί της φιλοσοφημένης αυτοέλειψης μαγνησίου στον εγκέφαλό τους, οπότε...

    http://www.poseidon.ncmr.gr/greek/weather_forecast.html
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεφτομαι οτι μερικες φορες ... τα γραφομενα , μου δινουν την εντυπωση οτι η σχεση Κυριου/σκλαβας , συνοψιζεται στον τιτλο "οτι θες αρκει να ειμαι κοντα σου" .... αυτο νομιζω πως ειναι εκφυλισμος μιας σχεσης Κ/υ εφοσον ο μεν Κυριος δεσμευται απο το να ζει με ενα προσωπο που δεν θελει και απο την αλλη η υποταγη γινεται το αποτελεσμα της κορυφωσης μιας (η και πολλων) ανασφαλειας
    Βλεποντας το παραπανω να επιβεβαιωνεται σε αρκετες σελιδες του φορουμ , αρχιζω να αναρωτιεμαι αν τα δεδομενα σημεια Α Β Γ κτλ του BDSM , εστω και αν συμφωνησουμε ως προς την ορολογια τους , θα εκρεμει παντα ο δρομος που ακολουθει ο καθενας για να φτασει εκει ....
    Ο δρομος αυτος , ο διαφορετικος , αλαζει την ορολογια των σημειων ? ... Η γνωμη μου ειναι φυσικα και ΝΑΙ ... η ιδια πρακτικη (του BDSM) μπορει να δωσει διαφορετικο στατους αναλογο με τους λογους που εφαρμοζεται αλλα και τις αιτιες που γινεται αποδεκτη ......
     
  5. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Εδώ και μέρες νιώθω κάποιον να φωνάζει "ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩΩΩΩΩΩ!!!"
     
  6. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    με τηλεβόα ή χωρίς?  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ... ελεγξε με ψυχραιμια την ντουλαπα της κρεβατοκαμαρα σου και να εισαι ανοιχτος σε καθε δικαιολογια που τυχον ακουσεις ...  

    "με τηλεβόα ή χωρίς?  "
    ... με ειδικη καταχωρηση στην traffic αμεσως μετα την στηλη : "Η θεια Ολγα σας απαντα.."  
     
  8. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Τί σκέφτομαι τώρα;;;Χμ....να κάνω ένα ζεστό μπάνιο με αρώματα για να συνέλθω από την κούραση του γραφείου...
     
  9. female

    female Contributor



    Χρώματα και υλικά σε διαμάχη και κίνηση.
    Τον Lovis Corinth.
    Τον, σχεδόν αντίθετό του, Robert Morris.
    Τις εμπνευσμένες συνθέσεις του Kudelka - ένας μεγάλος φωτογράφος καταφέρνει να έχει προσωπικό ύφος, ο μπαγάσας.
    Καμιά δεκαπενταριά επιπλέον, άσχετα μεταξύ τους, θέματα. Όλα στο μίξερ ως συνήθως, σίγουρη οτι θα βγει άκρη.

     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2007
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    8.54 η ώρα χμμ 
     
  11. Eri

    Eri

    Θελω ενα φρεσκο ζεστο σουφλε σοκολατας με δυο μπαλες παγωτου διπλα βανιλια και καραμελα κ απο πανω σιροπι σοκολατας........α κ εναν νες σκετο αχτυπητο απο διπλα
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    παει καλε ετσι το σουφλε περιπατο !!!

    το σκοτωσες το ερμο με ολα τα αλλα μαζι ,
    θα ψαχνεις να βρεις την γευση του !