Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αχ και να ημουν γλαρος....

     
     
  2. Animator

    Animator Regular Member

    Πόσοι μαζοχιστές χρειάζονται να αλλάξουν μία λάμπα;
    Δύο. Ένας να την αλλάζει και ο δεύτερος να γυρίζει τον διακόπτη ακριβώς εκείνη την στιγμή.
    -------------------------
    Πόσοι μαφιόζοι χρειάζονται να αλλάξουν μία λάμπα;
    Τρεις. Ένας να την αλλάξει, ο δεύτερος να παρακολουθεί και ο τρίτος να σκοτώσει τον μάρτυρα.
    -------------------------
    Πόσοι πόντιοι χρειάζονται για να αλλάξουν μία λάμπα;
    Έξι. Ο ένας κρατάει τη λάμπα, οι τέσσερις πιάνουν από ένα πόδι του τράπεζιου που είναι ο πρώτος και αρχίζουν να πηγαίνουν γύρω-γύρω και ο τελευταίος κρατάει τσίλιες για να μην έρθει το ρεύμα.
    -------------------------
    Πόσοι Εβραίοι χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα;
    Κανένας αφού τα κεριά είναι πιο φθηνά.
    -------------------------
    Πόσες γυναίκες με περίοδο χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα;
    Πενήντα οχτώ.
    Γιατί;
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ!!!
    ------------------------
    Πόσοι Ιρλανδοί χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα;
    Δύο. Ο ένας κρατάει τη λάμπα και ο άλλος ξεκινάει να πίνει μέχρι να αρχίσει να γυρίζει το ταβάνι.
    ------------------------
    Πόσοι σουρεαλιστές ζωγράφοι χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα;
    Μπλε.
    ------------------------
    Πόσοι Αθηναίοι οδηγοί χρειάζονται να αλλάξουν μια λάμπα;
    Άντε γ****ου, ρε μ***κα, προχώρα που θες και λάμπα.  
    -------------------------
    Ένας άντρας αποχαιρετά τη γυναίκα του στο λιμάνι. Καθώς το πλοίο απομακρύνεται θυμάται ότι έχει ξεχάσει να της πει κάτι πολύ σημαντικό. Αρχίζει να κουνά τα χέρια και να φωνάζει:
    - Μη μου γαμηθειειειειείς!
    - Τιιιιιιιιιι;
    - Μη μου γαμηθειειειειείς!
    - Τιιιιιιιιιι;
    - Μη μου γαμηθειειειειείς!
    - Τιιιιιιιιιι;
    - Αει γαμήσου!
     
    Αν εβαζαν λαμπες οικονομιας θα χρειαζοντουσαν σπανιοτερα αλλαγη και θα γλιτωναμε τα τοσα ερωτηματα.
     
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δοξα το ΜΑΥΡΟ(θεο),αφου εφτασες και εσυ να το αποκαλεις βατραχο......η ελπιδα ειναι ζωντανη...θα ξανασταματησουμε οι μισοι να βριζουν τους αλλους μισους...και ολα θα γινουν παλι ΔΙΚΕΦΑΛΑ.....
    Ασε που αυτη η αγρια ομορφια ειναι η ΚΑΥΛΑ της Καψουρας μας(να σπαει τα δοκαρια).......παρα να σου δεινουν κατι στα χαρτια........!!!!!
    Τωρα μεταξυ μας αν περα απο τα δοκαρια δεν σπασει και κανενα ''κεφαλι''(απο τα λαμογια της διοικησης).......χλομο το κοβω ..... 
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλή νύχτα φόρουμ, ένα ποτό θα το πιο για σένα.
    Στην υγεία σου λοιπών………………………………………..
     
  5. Πόσες μαλακίες πρέπει να κάνω για να μάθω να ΜΗΝ μιλάω όταν έχω τα νεύρα μου ...τσ τσ τσ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥ!!
     
  6. Sofia

    Sofia Regular Member

    νομίζεις ότι ξέρεις κάποια βασικά στοιχεία ενός ανθρώπου και τελικά σου βγαίνει κάτι το διαφορετικό...τελικά μπορούμε να εμπιστευτούμε κανένα εκτός από τον εαυτό μας? 
    ίσως όχι ούτε και αυτόν.... 
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ:uhh:



    Ο Χίτλερ… προπονητής




     

    Έχετε ποτέ φανταστεί τον Αδόλφο Χίτλερ να κάθεται στον πάγκο της εθνικής Γερμανίας; Κι όμως πολλά παιδιά στη Μεγάλη Βρετανία αυτή την άποψη έχουν…

    Σε μία έρευνα που διεξήχθη στη Μ. Βρετανία σε 2.000 παιδιά ηλικίας από 9 έως 15 ετών σχετικά με τις γνώσεις τους για τους Παγκοσμίους Πολέμους τα αποτελέσματα δεν ήταν και τόσο… ενθαρρυντικά.

    Αναλυτικά:

    1) Ένα στα 20 παιδιά νομίζει ότι ο Χίτλερ ήταν ο προπονητής της Εθνικής Γερμανίας στο ποδόσφαιρο!

    2) Ένα στα έξι πιστεύει πως το Άουσβιτς είναι θεματικό Πάρκο!

    3) Το 12% των παιδιών θεωρεί ότι το λογότυπο των McDonalds ήταν το σύμβολο της Ημέρας των Βετεράνων, όπου μνημονεύονται όσοι «έπεσαν» στον Β’ Παγκόσμιο Πόλεμο.

    4) Και τέλος, ένα στα 20 πιστεύει ότι το Ολοκαύτωμα ήταν ο εορτασμός που έγινε για τη λήξη του Β’ Παγκοσμίου Πολέμου.

    πηγη/ sport-fm
     
  8. LordAini

    LordAini Regular Member

    Έξοδος οε, οε, επιτέλους!
    ΥΓ. Δεν είμαι φαντάρος, απλά έχω να βγώ καιρό.
     
  9. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σε λιγο φευγουμε.....πεταγομαστε εδω διπλα να δουμε την καψουρα...
    Σαββατοβραδο παλι πιστοι σε ''ραντεβουδακι''.....
    9.15 στο Ηρακλειο βολλεακι......!!!!! 
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    Α ρε 8-ball αξία...
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Iσόγειο ή πρώτος;  

    (ένα ποτό δεν κέρασες όμως..τσιγκούνη!  )




    ^*^
     
  12. LordAini

    LordAini Regular Member

    Την επόμενη φορά θα κεράσω 2 άμα είναι