Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ρατσισμος ειναι να μην προσλαμβανεις στην εργασια καποιον επειδη εχει αλλο χρωμα δερματος ... αλλα στην προκειμενη και συμφωνα με τον τηλεοπτικο κωδικα δεοντολογιας που υποστηριζει Λαζοπουλους και συναφεις .. ειναι σατυρα .....
    οχι να γελαμε με την Σαρρη και να προβληματιζομαστε με τον "αραπη" ...


    αλλο θεμα ..... ασχετο λιγο με το φορουμ αλλα σχετικο με την τσεπη μας
    πριν αγορασετε καποιο ακριβο ανταλακτικο και σας διαβεβαιωσουν οτι δεν εχετε αλλες λυσεις .. ψαχτειτε ......
    μου ζητησε η Honda , 170 ευρω για μια αντλια βενζινης του Africa .. ο μηχανικος μου ειπε οτι δεν εχω επιλογες και πρεπει να αγορασω την αντλια ...
    εγραψα στο google "αντλια Africa" και ουαλα .... 5 σελιδες λυσεις ....
    τελικα κατοπιν ερευνας , αγορασα μια αντλια απο αυτοκινητο Mazda 1300 κυβικων η οποια μπηκε κουτι , με 35 ευρω !!!!!!
    η μοτο δουλευει αψογα ..
     
  2. Babylon

    Babylon Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ρατσισμός ειναι δέκα χιλιάδες πράματα. Το κριτήριο μου είναι το οτι σκέφτηκα πως αν ήμουν μαύρη και διάβαζα την σειρά με τα ποστ θα ένιωθα λίγο άσχημα.

    Όσο για την Σαρρή, δεν το πιάνω, απλά υποθέτω πως η διαφορά είναι ότι είναι άλλο να κοροιδεύεις κάποιον επειδή γεννήθηκε μαύρος-κίτρινος-λευκός-χοντρός κ.λ.π. και άλλο να τον κοροιδεύεις για τις επιλογές του, Βλ.Σαρρή.(Αυτή δεν ήταν το τσόκαρο με το φοβερό hit "Σταυρώστε με;"). Ο μόνος λόγος που βρίσκω για να μην κοροιδεύουμε άτομα σαν την Σαρρή, είναι το οτι είναι τόσο ασήμαντα που κανονικά δεν θα έπρεπε να ξέρουμε καν οτι υπάρχουν.

    Η τηλεόραση μια και την ανέφερες ΔΕΝ έχει δεοντολογία και αν έχουμε φτάσει το φόρουμ σε επίπεδο τηλεόρασης είμαστε για κλάμματα. Τέλος: ο Λαζόπουλος κατά την γνώμη μου είναι μεγάλος καραγκιόζης και λαικιστής.
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό θα συνέβαινε αν ήσουν mia μαύρh χωρίς χιούμορ και δεν μπορούσες να παρακολυθήσεις την εξέλιξη της κουβέντας...

    Το political correct, δεν έιναι πάντα ορθό κριτήριο 
     
  4. Babylon

    Babylon Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου περί πολιτικώς ορθού και μακάρι να μην έτρωγαν στην Ελλάδα οι μαύροι καθόλου ρατσισμό και έτσι να μπορούσαν να διατηρήσουν το χιούμορ τους.

    Αλλά επειδή δυστυχώς υπάρχει αρκετός ρατσισμός στην Ελλάδα και δεν είναι οι μετανάστες υποχρεωμένοι να έχουν χιούμορ και μεγαλοψυχία μετά απο τόσα που έχουν τραβήξει, πάω με την νοοτροπία του φίλα τα ρούχα σου, για να 'χεις τα μισά.

    Το ξέρω πως δεν υπήρξε κακή διάθεση από εσάς.  
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    επιτελους .. να και ενας που εχω μαζι του την ιδια αποψη για το φαινομενο "Λαζοπουλος"
    φυσικα και δεν εχει δεοντολογια η τηλεοραση .. ειρωνικα το ειπα ..
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κερδιζει τιποτα οποιος ανοιξει τα περισσοτερα νηματα χωρις λογο? 
     
  8. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι, το βραβειο "Απουσιας προσωπικης ζωης".  
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πειναω, ποναω και βαριεμαι...
     
  10. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μαγευτικη πολη με γοητευτικες γνωριμιες που μας πηραν τα μυαλα(...κ τα ζουμια )...Μπραβο στη Lola k Prema που ειχαν εκπληκτικα performances στο Wasteland..απιστευτα kinky oργιωδη backstage απο ολα τα διεθνη περβοτσουλα που θα μεινουν αξεχαστα και στους 3μας:mwink:
     
  11. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    η αχίλλειος φτέρνα μου έχει ονοματεπώνυμο
     
  12. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Α μαλιστα!! Οτι κερδιζει κανεις καλο ειναι.