Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Βαριέμαι ρε π****η μου!!!! Αντέ να τελειώσουν οι καταλήψεις....
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και αν εχουν διαλεξει με 3 η..... με 5,τι σημαινει?
    Ζορια? 
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    νυ...στάζωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    σκέφτομαι επίσης ότι η soft πρέπει να κοιμηθεί  
     
  5. Mall

    Mall New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βαριεμαι αφανταστα στο γραφειο και θελω να βαλω την καινουργια καρτα γραφικων στο pc μου. πεζο αλλα αληθες
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι πρεπει να βρω εναν γρηγορο τροπο να βγαλω 1500 ευρω χωρις να περιλαμβανονται σεξουαλικες χαρες,μεταφορα ή εμποριο ναρκωτικων,βια ή πωληση εσωτερικων μου οργανων...καμια ιδεα κανεις?:alien:
     
  7. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Λένε πως τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία.. Ας βρισκόταν κάποιος να μου έδινε μερικές δεκάδες χιλιάρικα να εξέταζα αυτή τη θεωρία..
     
  8. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτιχία..... αλλά καλό είναι να υπάρχουν.
    Τ. Πανούσης
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια,αλλα κανουν πιο ευκολη την δυστυχια.
    Αλλο να κλαις τον χαμενο γκομενο στους 4 τοιχους του σπιτιου σου και αλλο αραχτη σε μια εξωτικη παραλια 
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πάρε ένα φορτηγάκι και πήγαινε στην άρτα να αγοράσεις τομάτες και κατέβα στις λαικές να τις μεταπωλήσεις, σου συνιστώ να κυκλοφορείς βράδια και να έχεις ένα προπορευόμενο αμάξι να σε ενημερώνει για τα μπλόκα των αστυνομικών

    εγώ προς το παρόν ασχολούμε με πίο απλές διαδρομές όσο αφορά τους κινδυνούς αλλά πιό πολυπλοκές όσο αφορά αυτα που βλέπω,μυρίζω,ακούω και αγγίζω... γιαυτό μαρέσουν τα λιμάνια και ακόμα πίο πολύ να τα βλέπω από το καράβι που απομακρύνετε αυτά ...

    τελικά οι μογγόλοι του αγύρτη του ταμερλάνου έιναι μεγάλο πρόβλημα...
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    έτσι, έτσι...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    αμα τον κλαις πραγματικα , δεν σου καιγεται καρφι αν θα εισαι σε 4 τοιχους ή στην Καραϊβικη .....
    αλλα τι τα λεω ? ... αφου ξερω οτι εχω δικιο .... και το ξερετε και σεις .... το προβλημα ειναι πως η Καραϊβικη δεν λυνει το προβλημα και αυτο ειναι προβλημα .......