Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    σκεφτομαι πως μερικες φορες η αποχη κι η αποσταση σε κανει να βλεπεις πιο καθαρα..

    επισης σκεφτομαι πως για μερικους θα ηταν σοφο να μασουν ή να βυζαινουν η οτιδηποτε αλλο θα κρατα το στομα τους απασχολημενο παρα να μιλουν...

    οποιος μιλαει ολο για ποιοτητα και ποιοτητα μαλλον εχει δικο του ελλειμμα..

    και ενα τελευταιο.. η υπερασπιση και προβολη του εαυτου μας ειναι τα ιδια τα γραπτα μας,
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mας ελλειψε το πνευμα σου και η παρουσια σου zinnia!!
    Come Back!!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ενα τελευταιο.. η υπερασπιση και προβολη του εαυτου μας ειναι τα ιδια τα γραπτα μας,


    αυτα που γραφουμε μεσα στο ιντερνετ ? ........
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    για εδω μεσα ναι. Για την πραγματικη ζωη ειναι ο βιος κι η πολιτεια μας.. Σ' ολους θα ρθει καποτε ο λογαριασμος και τοτε θα δουμε τα συν και τα πλην μας...


    ΥΓ. Οσο μεγαλωνω τοσο πιστευω πως τπτ δεν γινεται τυχαια...
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor


    Να σαι καλα SM_Art_Lady  
     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Ότι το γένος των ανθρώπων ολοένα και περισσότερο με απογοητεύει... φταίει γι' αυτό που νιώθω άραγε το ίδιο το ποιόν του ή εγώ που του δίνω μεγαλύτερη αξία από αυτή που του αξίζει;

    Υ.Γ Η ερώτηση είναι ρητορική... και η απάντηση είναι αυτή που ταιριάζει στον καθένα μέσα του, όχι στην εκάστοτε ψυχολογική ανάταση ή πτώση του.
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πριν απο 15 χρονια .. ενας παλιος ναυτικος μου την ελεγε συνεχεια (μεχρι σημερα) πως δεν ειχα ιδεα απο ναυτοσυνη και θα φαω το κεφαλι μου με τις παλικαριες ... προχτες ενα αποτομο μπουρινι , του αναποδογυρισε την βαρκα καθως προσπαθουσε να μαζεψει την ακγυρα που ειχε σκαλωσει ... θα μπορουσε καλλιστα αφου εβλεπε τα δυσκολα να την αφησει στην θαλασσα και να την μαζευε την επομενη ..... θελω να καταληξω στο οτι τα εχω βαλει με τον εαυτο μου επειδη ... χαρηκα .....
    Γιατι οσοι γνωριζουν εχουν μια ταση να στο υπενθυμιζουν? .... γιατι δεν δεχονται οτι ο αλλος μπορει να ειναι απλα ικανοτερος και με την πρωτη φορα να τα καταφερει καλυτερα απο αυτο που οι ιδιοι κανουν επι χρονια ? ....
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Νομίζω ότι η θάλασσα απαιτεί σεμνότητα φίλε isnogood; Πέρα από αξιοσύνη εννοώ.

    (λεπτομέρεια: δεν πηγαίνω να σε καλοπιάσω   αν και νομίζω ότι καταλαβαίνω γιατί το έγραψες αυτό εδώ πέρα. Πάντως BDSM και θάλασσα = ουδεμία σχέση, νομίζω)
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    σκέφτομε τις όμορφες καυτές μέρες που μόλις πέρασαν...
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλή ερώτηση με χιλιάδες απαντήσεις  
    Επειδή όμως θέλω να ζω την κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία μου...........
    σκέφτομαι να περάσω όσο καλύτερα γίνεται αυτό το τριήμερο  
    Συνεχίστε να σκεφτόσαστε και όχι να προβληματιζόσαστε, δεν αξίζει  
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    tender lilly διαφωνω μαζι σου.
    Το ΒDSM και η θάλασσα έχουν πολλά κοινά.
    Είναι βαθιά, ανεξερεύνητα και χρήζουν της ίδιας προσοχής και σεβασμού.
    Όποτε σωστά ο αγαπημένος μου φίλος isnogood έγραψε σε αυτό το νήμα τις σκέψεις του.
    Είναι και ένα νήμα όπου ο καθένας μας μπορεί να ξεφύγει από το καθορισμένο θέμα του BDSM και καλώς συμβαίνει αυτό μια που η ζωή μας αλλά και η σκέψη μας δεν είναι όλα και τα πάντα αυτό.
    Οπότε άλλοι έγραψαν εδώ για χιονισμένα βουνά, άλλοι για λουλούδια και κήπους και ο isnogood για την "Μεγάλη Πράσινη" αγαπημένη του την ΘΑΛΑΣΣΑ.
    isnogood ποτέ θα με μάθεις να κάνω καταδύσεις?
    Μου το έχεις υποσχεθεί και δεν ξεχνώ!!!
     
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σκέφτομαι τις καταδύσεις στη γυναικεία ψυχή, δεμένος απο το λαιμό με μια πέτρα για να μην ανέβω ποτέ ξανά πάνω.