Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τα νεύρα μου! Μόλις αγόρασα για πρώτη φορά τσιγάρα με το νέο φόρο... 3,90 ευρώ, παρακαλώ. Αν βρίσω τον Παπακωνσταντίνου, εγώ θα φταίω;

    Δεν είναι ο μόνος, πίστεψέ με  
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μήπως μπερδεύεις της πίτες με της πίπες 
    Κάτω τα ζήτω
    Ζήτω τα κάτω
    Κάτω τα νάνι:tear: 
     
  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μερικές φορές όταν μπαίνω στις συζητήσεις κάποιον θεμάτων ,νιώθω ότι μόνος τα λέω μόνος τα γράφω.Σαν να είμαι αόρατος στους υπόλοιπους που γράφουν εκεί...
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    K

    καλημέρα
    κοψτε το
    ειναι υγεια
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Εθισμένοι άνθρωποι. . .τι να πεις.

     
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Πόσο εκνευριστικό είναι να αρρωσταίνεις δύο μέρες πριν ταξιδέψεις κι αντί για καραμελίτσες στο αεροπλάνο να πρέπει να πάρεις την αντιβίωση. Τί έχουν να τραβήξουν τα αυτάκια μου...  
     
  8. MySelf

    MySelf Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η χώρα καταστρέφεται από την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα;  
     
     
  9. innerneed

    innerneed Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο θα 'θελα να μπορούσα να δείξω το σεβασμό μου σε Εκείνους... σε Αυτούς που αξίζουν κάθε τίτλο εδώ μέσα... στους Άνδρες... στους Κυρίους...
     
  10. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     


     
     
  11. Μερικές φορές νομίζω ότι είμαι από τους ελάχιστους ανθρώπους που έχουν καταλάβει τι σημαίνει ελεύθερη έκφραση. Συνήθως οι περισσότεροι όταν μιλούν για ελεύθερη έκφραση εννοούν , στην ουσία , την δική τους ελεύθερη έκφραση -tην οποία και θυμούνται να υπερασπιστούν μόνο όταν θίγεται- και αγνοούν πως όταν λέμε "ελεύθερη έκφραση" πρέπει να εννοούμε κυρίως την ελεύθερη έκφραση του άλλου. Χρειάζεται ένας βαθμός ωριμότητας για να αποδεχτεί κανείς αυτό το δυσκολοχώνευτο αξίωμα.
     
  12. Animator

    Animator Regular Member

    Τι να σκεφτομαι;...

     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014