Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα αλλάξει άραγε την υποκειμενική της άποψη για τα παπούτσια ο ήρωας της ταινίας μας ;;
    Ακολουθεί η πρόζα μεταξύ της ηθοποιού κ εμόυ .
    Προσπαθω να της εξηγήσω πως το θέλουμε για το φετίχ και οχι για να το φορέσει στο πόδι της και να μου χορέψει..Της φέρνει παπουτσια η σκηνογράφος η οποια ειναι χοντρή...Δεν τα φοράει της χοντρής δεν ειναι πρωταγωνιστικό παπουτσι...Μα συγνωμη ίδιο νουμερο ειναι της κάνω τί σημασία έχει αν ειναι ντροχο το άτομο λίγο;; ετσι οπως το πας τα παπουτσια για ντροχούς θα επρεπε να τα ζητας χοντροκομμένα,καθάρισε το μυαλουδάκι σου και οτι χοντροκομμένο νομίζεις πως ξέρεις και αυτο θα φορέσεις..Παράλογο;;
    Είναι δυνατόν να μου αποκαλεσει το παπουτσι fetish love της melissa πλαστικό;;;
    Δυσκολο να είσαι φροντιστής στις μέρες μας ομως το δικο μου θα περάσει.
     
  2. viollet

    viollet New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως θα ήταν αν μπορούσα έστω και για λίγο να μη σκέφτομαι τίποτα...
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όλα όσα μου έφτιαξαν σήμερα τη διάθεση  
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι μια κοπέλα που ήταν δίπλα μου στη θάλασσα:boobeyes:  
    Και γαμώ την τύχη μου μέσα, είχα και την δικιά μου δίπλα και δεν μπορούσα να πιάσω κουβέντα:conf: 
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    ^^
    Τι τραβάνε και οι ήρωες!
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα ανοίξω ένα νήμα έκπληξη και θα χρειαστώ και την δική σου συμμετοχή Θέμη όπως και όλων των φίλων , καθότι είμαι και εγώ ένας ήρωας αυτού του παλιόκοσμου
    Βάση αυτών που διαβάζω σήμερα έχω πειστεί ότι καμία φορά δεν είναι και τόσο κακό να εκθέτουμε και λίγο τον εαυτό μας
     
  7. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ετσι τα κολλανε τα ενσημα οι ηρωες...του βδσμ  
     
  8. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Με αυτά που αναγκάζομαι να λέω κάθε μέρα στον κόσμο στη δουλειά δεν εκτίθεμαι καθόλου μα καθόλου! 
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπουμπού είπα για πρώτη φορά να γράψω κάτι σοβαρό για μένα , η τουλάχιστον που το θεωρώ εγώ σοβαρό 
    Εσύ ξέρεις την αρχή αυτών , αλλά όχι τη συνέχεια
    Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω από πού να αρχίσω να γράφω:icon_no2:
     
  10. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απο την αρχη...
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δηλαδή εννοείς κάπως έτσι ’’ήταν μια καλοκαιρινή νύχτα του 75
    20 Ιουνίου από ότι έμαθα μετά
    Το κλάμα ενός μωρού ήχησε στους ήσυχους δρόμους του βόλου:crying:
    Ένα παιδί ήρθε στον κόσμο
    Ένα μικρό θαύμα  ‘’
    Έτσι λες ?????
    Θέλω 4 χρόνια για να καταλήξω σε αυτό που θέλω όμως , δεν λέει 
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ξεκινα καπως ετσι...

    "Δυσκολευτηκα πολυ να βρω την αρχη...Να θυμηθω ακριβως τι εγινε, να θυμηθω τι ενιωσα..."

    ενα παραδειγμα..γραψε τα δικα σου.