Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Οχι, αυτα αστα σε μενα. Φερε κανα στραπον αν θελεις
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να το νήμα του "Power of Love" .  
     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Όχιιιι σε παρακαλώωω κλάσης ανώτερο αυτό το νήμα!
    Αναμένω τη συνέχεια με αγωνία 
     
  4. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Προωρο τραβηγμα σκανδαλης, χωρις αποσιωπητηρα. Τι σκατα call of duty παιζεις?

    Love και σκατα σε δυο μυνηματα, στραπον με το τριτο απο το τελος, λαχανικα στο τεταρτο.

    ΤΕΤΡΙΣ
     
  5. Ακυρο εντελως, για να μην πω κατι χειρότερο
     
  6. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Φιλε @Humiliatedsub με τις εξαρτησεις και το οπλο του σκοπευτη ανα χειρας, μαρεσει η παρουσια σου εδω καθως και η αμεσοτητα στο προφιλ σου αναφορικα με το γιατι εισαι εδω. Ισια και σταρατα τα λες και απτην μια καλα κανεις, απτην αλλη νομιζω οτι αυτη η αμεσοτητα για τις συγκεκριμενες απολαυσεις ισως το κανει δυσκολοτερο να βρεις μια ενα κυριαρχη κυριαρχο (το συζηταμε αν θες).

    Εκανα ενα λογοπαιγνιο για να ταιριαξει με τα δικα μου εγκεφαλοβιτσια, αυτα των λεξοπαιγνιων. Περιμενα να την 'ακουσω' για τα λαχανικα, αν και για να μην, υποθετω οτι και αλλοι σκεφτηκαν σκατα+love+στραπον+λαχανικα = 2 vegan που το γλεντανε  .
    Πες ανετα κατι χειροτερο, οτι θες, ελπιζω να το δεις κι εσυ απο την οπτικη μου, χαλαρα, με δοση χιουμορ και ακυρα εν αφθονια  
     
  7. Οχι δεν υπαρχει λογος να πω κατι παραπανω, ουτε να ερθω σε αντιπαράθεση μαζι σου.
     
  8. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Οχι για αντιπαραθεση, συγνωμη αν φανηκε τετοια προθεση.
    Fist bump??
     
     
  9. Ενταξει φιλε μου, κανενα προβλημα
     
  10. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Εγώ προτείνω Group hug!  
     
  11. Ας ξεκινησουμε οι δυο μας και μετα βλέπουμε και για group
     
  12. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor