Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Κακό Τζίνι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 25 Απριλίου 2019.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα γίνει ... θα γίνει και γι' αυτό δεν έχει εγγονάκι    

    Εύχομαι να είχα ένα γιόκο τσόκο και τσουρέκι.
     
  2. (ιιιιι, τι υπονοείς;  )

    Θα τα είχες αλλά θα ήσουν αλυσοδεμένος στο πάτωμα και μια Μιστρες θα τα κουνουσε μπροστά από το φιμωμενο στόμα σου και δεν θα μπορούσες να τα γευτείς (να μην ξεχάσω να το βάλω στο "τρόποι τιμωρίας"  )

    Εύχομαι να ήμουν Θεσσαλονίκη  
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα ήσουν αλλά κρυωμένη με 'μενα να ψάχνω το Λευκό Πύργο και να κάνουμε κύκλους από κάτω του ( πραγματικό γεγονός   )

    Εύχομαι να ήμουν στο Πασαλιμάνι
     
  4. (πως γκενεν αυτό;   είναι ολόκληρη κουμουτσα)

    Θα ήσουν αλλά θα φυσαγε τόσο και θα φουσκωνε η θάλασσα και θα σε καταπιναν τα κύματα πριν προλάβεις να κάτσεις σε καμία ψαροταβέρνα για χταποδακι ξυδατο  

    Εύχομαι να ήμουν πάνω στο φεγγάρι
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Καλέ που βρέθηκαν οι ψαροταβέρνες στο Πασαλιμάνι;;;

    θα ήσουν αλλά θα έπληττες.

    Εύχομαι να ήμασταν σε ένα πατάρι και να μην είχες γλυκά  
     
  6. (λες να τα μπέρδεψα; ενδέχεται, δεν τα πάω καλά με τα μέρη και γενικά με τον προσανατολισμό  )

    Έχμ, και που είναι το κακό; θα ήταν γεμάτο τσιπς και θα τα έτρωγα μπροστά σου χωρίς να σου δώσω οθτε ένα, ειδικά τα ξυδατα που με αρε  

    Εύχομαι να ήμουν σε ένα πλοίο για Αμερική
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    θα ήσουν, αλλά ακόμα κρυωμένη με 'μενα και το τσαγερό κλειδωμένοι στην καμπίνα  

    Εύχομαι να ήμουν στο Αμβούργο αγκαλιά με μαι διαβόλισσα
     
  8. Θα ήσουν αλλά θα σε παρεσερνε στα έγκατα της γης και θα σε έβαζαν σε ένα καζάνι να βράζεις στο ζουμί σου σαν τους καβουρες  

    Εύχομαι να μπορούσα να αναπνεύσω κάτω από το νερό
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    θα γίνει αλλά θα σε ερωτευτεί ένας τρίτωνας και θα θέλει να σε πάει στη μαμά του

    Εύχομαι να σταμάταγε να βρέχει να βγάλω έξω το ποδήλατο, μια βδομάδα περιμένω μου το χρωστάει ο κωλόκαιρος.
     
  10. Θα σταματήσει να βρέχει και θα βγεις αλλά θα σηκώσει τόσο αέρα που θα σε σηκώσει μαζί με το ποδήλατο σαν άλλη Μαίρη Ποπινς και θα βρεθείς στην Αγγλία σε μια καμινάδα  

    Εύχομαι να χιονιζε απόψε
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα χιονίσει και ο πολύς αέρας αντί για την Αγγλία θα με πετάξει στο μπαλκόνι σου  

    Εύχομαι να παγώσει η θάλασσα να πάω με το ποδήλατο στο λιμάνι του Πειραιά διά θαλάσσης.
     
  12. Θα παγώσει αλλά κάπου στη μέση της θάλασσας θα ανοίξει μια ρωγμή και θα βρεθείς στον πάτο, θα σε βρει μια γοργόνα, θα σου σώσει την ζωή και θα σε πάει να γνωρίσεις τον μπαμπά της που θα σε κυνηγάει με μια τρίαινα ναααα με το συμπάθιο  

    Εύχομαι να ήμουν αστροναύτης