Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αιδοίο έχει κατηγορηθεί ότι σέρνει καράβια και καταστρέφει Αυτοκρατορίες. Συμφωνείτε ή υπερβολή;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Wolverine, στις 12 Ιανουαρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ΕΙΔΗ ΜΟΥΝΙΩΝ...
      ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ "ΤΡΥΠΙΟ" ΕΙΔΟΣ ΜΟΥΝΙΟΥ...
    (για ευνοιτουs λογουs)
     
    ΜΟΥΝΙ "ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ"

    (χαρούμενο, τσακπίνικο...)

     
    TO "ΣΦΙΧΤΟΜΟΥΝΙ"

    (ειδοs μουνιού που χαρακτηρίζει τιs κοπελεs που το διαθέτουν ωs "σφιχτομουνεs" )

     
    TO "ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΟ"

    (μουνί που έχει υποστεί πληθώρα ερωτικών επαφών)

     
    ΤΟ "ΜΟΥΧΛΙΑΣΜΕΝΟ" ΜΟΥΝΙ

    (ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ...ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!!)

     
    ΤΟ "ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΟ"

    (μουνί πραγματικά από ΑΛΛΟ πλανήτη...ανέπαφο, αγνό, ότι καλύτερο για γάμο!!)

     
    ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟ!!

    ( συνίσταται ανεπιφύλακτα)

     
    Η ΛΕΓΟΜΕΝΗ "ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΟΖΟΝΤΟΣ"

    (ότι καλύτερο για καταδισειs,εξερευνισειs,bungee jumping)

     
    TO "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΙΚΟ"

    (συνηθωs εντελώς ξυρισμένο, παραπλήσιο με τον τύπο "ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ" αλλά με σημαντική διάφορα στην υφή και στη γεύση)

     
    AΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΞΙΣΟΥ!

    ( αν γαμούσα τέτοιο κώλο, θα έχανα τον κόσμο όλο!)

     








     
  2. Μπράβο Mad τώρα είσαι εντός θέματος διότι κινδύνευες να χαρακτηριστείς πουτσοτρόλλ  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι μουνί προτιμάτε οι άντρες και ποια απο τα μουνάκια που απεικονίζονται 8α διάλεγαν οι Μουνάρες του forum;  
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    θυμηθηκα εκεινο το "ρητο"

    παρακαλετό μουνί, ξινό γαμήσι...

    κατι ξερανε και οι παλιοι...  
     
  5. Ωραίο το μουνί, αλλά μαζί θέλω και το κεφάλι.
    Αν είναι απλά για μουνί, πατ-κιουτ συνήθως γάλακτος.  
     
  6. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    να σου πω ένα μυστικό; υποπτεύομαι ότι συμφωνείς. Τουλάχιστον συμφωνώ εγώ με σένα. Έχω συναντήσει γυναίκες που εξωτερικά είναι είναι εκπληκτικές αλλά η συμπεριφορά τους (λόγω ορμονών ή ψυχολογικών χαρακτηριστικών) δεν μου κινούσε κανένα ενδιαφέρον να ασχοληθώ με το εάν έχουν αιδοίο και τι το κάνουν. Και φυσικά έχω βιώσει και το ακριβώς αντίθετο. Και να μη ξεχνάμε ότι υπάρχουν τραβεστί που ενώ δεν διαθέτουν το "επίμαχο"...σέρνουν στόλους!!!!
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό μπορούν, αυτό κάνουν. Σέρνουν. Το 'χεις λίγο; H συμπεριφορά/πειθώ ενός τραβεστί, υποθέτω γνωρίζει πολύ καλά την αντρική πλευρά!...
     
  8. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    Να άλλος ένας παράγοντας που καθιστά τον χαρακτήρα σημαντικότερο από το όργανο....η γνώση!
     
  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Η κατηγοριοποίηση ποτέ δε βοήθησε στη συγκεκριμένη περίπτωση.
    Ανέκαθεν με άφηνε αδιάφορο το σχήμα του, παρά μόνο οι σωματικές και ψυχολογικές αντοχές του φορέα του, όσον αφορά αυτά που του έκανα.
    Ωστόσο, οι φωτογραφίες σου και το ερώτημά σου έχουν πολύ ενδιαφέρον και θα μπορούσαν να λειτουργήσουν ως ένα ξεχωριστό νήμα χαλαρής συζήτησης.
     
  10. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Πολύ εύστοχη ανάλυση. Περιέγραψες μέσα σε δύο παραγράφους την εντροπία του Νεοελληνικού κοινωνικού ιστού.
     
  11. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    χμ ευτυχως σε αυτο το ποστ δεν νιωθω εξωγηινη!διακρινω μεσα στις φωτο και την δικη μου κατηγορια!χαχα εισαι φοβερη!
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Φίλε μου, εγώ παραμένω της άποψης, ότι δεν είναι μονάχα ελληνικό το φαινόμενο της μουνοδουλίασης και της εσφαλμένης "θεοποίησης" του αιδοίου από άντρες και γυναίκες.
    Ψωροκώσταινα ψωροκώσταινα, αλλά δεν είμαστε η κόλαση στην γη.
    Ούτε τόσο οπισθοδρομικοί/κακομοίρηδες σαν λαός και ο υπόλοιπος "ανεπτυγμένος κόσμος" καλύτερος μας.
    Έξω δηλαδή, ακραία οπισθοδρομικότητα/ψευτοπουριτανισμός/υποκρισία δεν υπάρχει?

    Θέμα για άλλο νήμα αυτό.