Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Το ομολογω: σιδερωσα τα ρουχα κρυφα και στα γρηγορα γιατι ηθελε να με βαλει να τα σιδερωσω φορωντας 15ποντα.  
    (Aν το διαβασει αυτο, τη γαμησα.   )
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τ' ομολογώ, τον τυπά σου πρέπει να τον γνωρίσω, πρώτον γιατί γουστάρω τις ιδέες του.
    Και δεύτερον, για να του προτείνω και κάτι άλλο να προσθέσει το "σιδέρωμα".
    Αν δεν προβλέψει ο παππούς για τα εγγόνια του, ποιος θα το κάνει? Χαχα  

    Επίσης, τ' ομολογώ, πρέπει οπωσδήποτε ν' αφήσω το dungeon μου για 5/6 μέρες και να φύγω όσο γίνεται πιο μακριά.
    Γιατί αλλιώς με βλέπω ν' αλλάζω το status μου σε switch, να βάζω τα δάχτυλα στην πρίζα και ν' ανοιγοκλείνω το ρεύμα χαχα...  
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τ' ομολογώ, όποιος/α είναι Α/Κ και θέλει να τιμωρήσει το υ/σ του/της, ας το πάει στο λυκαβηττό.
    Να μην πάρει όμως το τελεφερίκ, αλλά να πάει με το αυτοκίνητο. Αφού θα πρέπει να κάνουν τουλάχιστον 15 λεπτά ανάβαση.
    Εννοείται να μην φοράει κάτι πιο χαμηλό από 13ποντο στιλέτο και να μην έχει πιει στάλα νερό.
    Όταν φτάσει ψόφιο στην καφετέρια στην κορυφή, θα περιμένει τουλάχιστον μισή ώρα, για να έρθει το γυάλινι μπουκάλι με το νερό.
    Και επειδή ο/η Α/Κ είναι τσίπης/ισα, όχι μόνο θα το βάλει να πληρώσει τα 3 ευρά του 1 λίτρου νερό.
    Αλλά θα του ζητήσει να χώσει και το μπουκάλι στον πωπούλη του, για να το χρησιμοποιεί σπίτι του.

    Η κατάβαση? Ο/η Α/Κ με το τελεφερίκ και το υ/σ κουτρουβαλώντας τον λόφο χαχα... 
     
  5. Το ομολογώ πηρα την σωστή απόφαση όσο και αν κλαίω και χτυπιέμαι για το αντίθετο.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Τέρας        
     
  7. ellianna

    ellianna Regular Member

    Ώρες ώρες θέλω να τα παρατήσω όλα κ να εξαφανιστώ!Είμαι η μόνη???
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μάταια όλα.. Κ στο τέλος τι.
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ομολογώ ότι ενώ τον ζηλεύω, μου βγάζει όλες μου τις ανασφάλειες στην φόρα, με θυμώνει και με κάνει να φέρομαι σαν 12 χρονη το γουστάρω απίστευτα!
     
  10. ellianna

    ellianna Regular Member

    Δεν σε ξέρω αλλά πόσο σε καταλαβαίνω!καλημερα!
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Και ξέρεις τι μου την δίνει περισσότερο; Ότι σε τέτοιες περιπτώσεις ούτε ξέρεις ούτε σκέφτεσαι την επόμενη κίνηση ή μια πιθανή αντίδραση.
     
  12. ellianna

    ellianna Regular Member

    Απλά είναι κάτι που σ βγαίνει τόσο αυθόρμητα που δεν προλαβαίνεις ούτε να το σκεφτείς!