Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τ' Ομολογώ...

    Μέχρι πριν λίγες μέρες θα έγδερνα ευχαρίστως 5/6 άτομα...( Οργή )...
    Μετά σκέφτηκα πιο καθαρά...
    Και κατάλαβα ότι αν κάποιον έπρεπε να τον γδάρω...
    Εκείνος ήμουν εγώ που είχα χάσει τον περισσότερο η λιγότερο καιρό μου μαζί τους...( Ηλιθιότητα δική μου...Για τον εαυτό μου το θεωρώ μέγιστο αμάρτημα... )
    Και αφού λοβοτομή για να σβήσω από το μυαλό μου τα τελευταία τρία χρόνια, δεν "παίζει"...
    Χθες το βράδυ κατέβασα δυο μπουκάλια grappa μ' ένα φιλαράκι ( Είδος λαιμαργίας )...
    Μπινελίκωσα τ' αμπινελίκωτα...( Ξανά οργή )
    Και σήμερα είμαι ελαφρύς σαν τον άνεμο ( και το κεφάλι σμπαράλια...Γι' αυτό και μαλθακίζομαι εδώ με τις ώρες )...
    Καμία άφεση σε μένα παρακαλώ...Με συγχώρεσα για τις "αμαρτίες" μου...Συγχώρεσα και κείνους...
    Και ως δια μαγείας τώρα...Δεν θυμάμαι παρά μόνο τα ονόματα τους...
    Ούτε τις ξεθωριασμένες μούρες τους δεν έχω πια στο μυαλό μου...
    Μάλλον θα έπρεπε να πλακώσω και κάτι σπιτικά strudel...που υπήρχαν στα πέριξ...
    Μπορεί να μου έσβηναν και το τελευταίο "κατάλοιπο", λόγω δυσπεψίας χαχαχα...   
     
    Last edited: 22 Ιουνίου 2015
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Δοκιμάστε τηγανητές πατάτες με ταμπάσκο και ροκφορ (το γνήσιο όχι το blue cheese) και τα λέμε!
    Η μαύρη σοκολάτα περιέχει σεροτονίνη μια ουσία που την παράγει και ο οργανισμός και αισθανόμαστε ευφορία.Γι αυτό λένε ότι η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του σεξ.
     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    δεν μπορω να αντισταθω με τιποτα σε μυρωδιες απο σουβλατζιδικα καντινες .....και ας εχω φαει νωριτερα 
     
  4. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Βάλτε κι ένα παγωμένο σαραγλάκι στο αμαρτιολόγιο να ομολογήσουμε κι εμείς που μας αρέσουν τα σιροπιαστά...
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ας πούμε και καμία άλλη "όμορφη" αμαρτία...

    Τ' ομολογώ...

    Αντιστέκομαι δύσκολα μπροστά σ' ένα καλό, τουρλωτό κωλαράκι ( ηλικίας από 30+...Εντάξει, μην το παρακάνουμε )...
    Μου έρχεται να το "τραγανίσω" μέχρι δακρύων ( δικών της )...

    Λέγε με Λαγνεία...

    Αν ενώ το "τρώω", κάνω και το τσιγαράκι μου και πίνω και τον καφέ μου...
    Η απόλαυση απογειώνεται ( πείτε με κάφρο, αλλά το έχω κάνει άπειρες φορές )...
     
    Last edited: 22 Ιουνίου 2015
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Συμβουλή:Τα σιροπιαστά θα πρέπει να τρώγονται την επόμενη μέρα (να είναι κρύα δηλαδή).Το ίδιο ισχύει και για το γαλακτομπούρεκο!
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Έλεος με τα γλυκά κάνω διατροφή,

    ...Το ομολογώ είμαι νάρκισσος.
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    1. Είσαι η αδελφή μου που μας χώρισαν στη γέννα  
    2. Έχεις πάει τη φιληδονία σε άααααααλλους πλανήτης (Mars και πέρα!!!) 

    Νταααααααααξ!!! Στη λαιμαργία κηρύσσεστε ένοχος τελεσίδικα!!! Γι' αυτό αφέονται σας αι αμαρτίαι και ξεκινήστε πάλι από το μηδέν, crystal clear!!!!  

    Όποιος καεί στο σιροπιαστό, φυσάει και το καρύδι   Πολύ σε πονεμένο βίωμα μου κάνει αυτό..χαχαχαχα  

    Y.Γ. 1 Να πάμε καμιά φορά μαζί για φαγητό και γλυκά!!!  
    Υ.Γ. 2 Ο κυριούλης εκεί από το Seven, εκδικητής των θανάσιμων αμαρτημάτων θα μας είχε θερίσει όλους θαρρώ!!!  
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αγαπητή Μαγδαληνή.. κι εμείς κάνουμε δια(σ)τροφή, γι' αυτό τα συζητάμε!! Χαχαχα  
     
  10. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Όποτε θέλετε δεσποινίς.Το "κουτί εισερχομένων" μου είναι ανοιχτό σε προκλήσεις-προσκλήσεις 
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και τώρα τα "βαριά" αμαρτήματα...

    Τ' ομολογώ...   

    1ον. Η τελευταία φορά που βουδουσούμιασα ήταν στα τέλη του περασμένου Απρίλη. Και θα περάσει τουλάχιστον άλλος ένας μήνας πριν να ξαναβουδουσουμιάσω με κάποια...

    2ον. Έκανα σεξ εκτός σχέσης τον περασμένο Μάη...Αλλά μάλλον δεν μετράει, γιατί η σύντροφος μου το ήξερε ακόμη πριν γίνει...Τώρα γιατί παρ' αυτά ένιωσα τύψεις...
    Μάλλον επειδή πριν και μετά πλάκωσα τα tiramisù...  

    3ον. Έχω πηδηχτεί με την σύζυγο συναδέλφου και συνεργάτη ενώ βρισκόταν για δουλειά εκτός έδρας...Η οποία αρχικώς είχε ανατεθεί σε μένα...Αλλά δεν είχα μπορέσει να πάω, λόγω πυρετού... 

    Ζητώ άφεση μονάχα για το πρώτο και για τα tiramisù του δευτέρου...
    Ως προς το πρώτο, δέχομαι μέχρι και παραδειγματική τιμωρία...
    Ακούς εκεί 3 μήνες δίχως βουδουσούμιασμα...  
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Το ομολογώ...
    ... δεν έχω δείξει κανένα έλεος στον καημένο τον Λατρεμένο μου και ενώ πιστεύει ότι επιτέλους θα Τον αφήσω να ηρεμήσει αφού Τον έχω πραγματικά ξεκάνει, εγώ Του σβήνω θρασύτατα το τσιγάρο που μόλις άναψε για να πάρω το χέρι Του πάλι πάνω μου και... καταλαβαίνετε!!!      
    Ανερυθρίαστα λέμε