Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. conner

    conner Contributor

    Το ομολογώ, και το έχω ξαναπεί στο νήμα θέλω

    θα ήθελα να έμπαινα στη διαχειριστική ομάδα του φορουμ (θαθελα να είχα γαλάζιο χρώμα)
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Τι αφηνω; Τι στηριζω; Ολο και καποια φιμωθεισα αποψη θα θυμασαι, δεν μπορει. Ή απορια ψαλτου, βηξ.

    Δεν θα γινει επιτρεπτο το κεραμιδαριο εδω, μην τυχον και μας κακοχαρακτηρισεις.
     
  3. conner

    conner Contributor

    Εγώ πάντως παιδιά, το ομολογώ ότι δεν έχω παράπονο από άτομα εδώ μέσα...
    Δεν αφήνουμε τις φιλονικίες και να πιάσουμε τα βουδουσουμιάρικα?

     
     
  4. Τι θα πει στοχοποιω? Είμαι τρόμοκρατικη οργάνωση και δεν το ξέρω? Είπα ποια άτομα δεν συμπαθω. Και ως φαίνεται καλά κάνω και δεν τα συμπαθω.
    Μπορούσες απλά να με αναφέρεις κι εσύ big deal. Αφού λες είσαι παλιός και γνωρίζουν το ποιον σου δεν περίμεναν από ένα νέο πρόσωπο να τους πει ότι είσαι αντιπαθητικος. Επιχειρήματα μηδέν.
    Όσο για το έπειτα ξέρεις καλά ότι μπηκες στο αλλο φόρουμ και είδες ένα κείμενο που θεώρησες αφορά εσένα το αντέγραψες και αρχισαν τα όργανα.
     
  5. conner

    conner Contributor

    σκέφτομαι να κάνω bdsm on the beach

     
     
  6. Kι εγώ και πολλοί άλλοι είπαμε πως δεν γουστάρουμε εσάς.
    Big fucking deal?
    Γιατί μιλάς για φασισμό λοιπόν?
    Γιατί δεν περνάει ο δικός σου ίσως  
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Να συμφωνησουμε οτι δεν συμπαθιεστε και να το ληξουμε, γιατι εχει κουρασει;
     
  8. Την καλύτερη κάνεις....
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πως τις τελευταιες μερες εχω μπερδευτει.χειροτερο απο το συριζα εχετε καταντησει το φορουμ.οχι εμεις ειμαστε οι γνησιοι βδσμαδες οχι οι αλλοι ειναι τζιρακια.αυτος ειπε εκεινο ο αλλος ειπε το αλλο κλπ κλπ.μια απορια με το βδσμ ασχολειται κανενας;γιατι εχω να διαβασω κατι εξυπνο και σοβαρο εδω και καιρο.και το χειροτερο κουβαλατε τις διαφορες που εχετε σε αλλα σαιτ εδω!!!δεν ξερω για τους αλλους αλλα εμενα προσωπικα δεν με ενδιαφερουν οι εμπαθιες που εχουν ο ενας με τον αλλο.δεν μπορω να μπαινω σε 5 νηματα να δω τι γραφουν και να βλεπω σε ολα τα ιδια ασχετα σχολια.τη φαση του δημοτικου την περασα πριν παρα πολλα χρονια δεν εχω καμμια ορεξη να την ξαναπερασω!!
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Mην μπερδεύσεσαι, το BDSM ήταν ανέκαθεν ανταγωνιστικό, τα ξέρεις καλύτερα, ως παλιός.
    Ποιος είπε ότι το BDSM είναι εύκολο; : ))
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το ομολογω θελω να ξαναπαω στο δημοτικο αντε βαρια βαρια στο γυμνασιο
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εσύ μπερδεύεσαι Madeleine, το βδσμ ουδόλως ανταγωνιστικό είναι, αντιθέτως, ανταγωνιστική είναι η κοινωνία που μας έχει μεγαλώσει ,εμείς επομένως ,ειδικά οταν δεν πολυψάχνουμε πως και γιατί μας φτιάχνουν έτσι, και μεταφέρουμε αυτή την αντίληψη στη ατομική σφαίρα αλλά και σε κάθε κοινωνικό πεδίο που δραστηριοποιούμαστε.