Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Ναι πληγώθηκα επειδή δε μου μιλούσες.   Οι γνωστές "γκαμπιές" που όλοι αγαπήσαμε. Καιρό είχα να τις ακούσω   Ρε συ gaby μπορείς να καταλάβεις ότι είσαι γνωστή; Εχεις συναίσθηση πως σε βλέπουν στο χώρο αυτόν; Μάλλον οχι αλλά δεν πειράζει
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Κάτι μας είπες τώρα   Σε παραπέμπω στο ποστ μου ξανά, για να μην ξεχνιόμαστε   Αν δεν ήθελες να ακούσεις ας μην προκαλούσες, κιόλας.
     
  3. Μα δεν με νοιάζει ότι και να λες, αυτό δεν έχεις καταλάβει. Αρες μαρες κουκουνάρες είναι έτσι κι αλλιώς. Και γενικώς το θέμα μου δεν ήταν και δεν είναι τα επιμέρους αλλά η διπροσωπία που έβγαζες σε μένα και που βγάζεις και σχεδόν σε όλους, ακόμα και σε αυτούς που σε υποστήριζαν όταν ήθελαν να σε πετάξουν έξω απο διάφορα σπίτια και παρέες (εγω ημουν ο υποστηρικτής   ) Φυσικά μπροστά ολο φιλίες και χαμόγελα και με την πρώτη ευκαιρία η γνωστή εχθροπάθεια. Πάντως καταλαβαίνω πως δεν φταίς εσύ, αυτή είσαι, τι να κάνουμε; Ευτυχώς που δεν επηρεάζεις την ζωή μου κατα κανενα τρόπο. Είσαι τοξική
     
  4. conner

    conner Contributor

  5. dreams

    dreams Regular Member

    ωπα ρε παιδια σιγα
     
  6. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

     
  7. conner

    conner Contributor

  8. gaby

    gaby Guest

    Δεν πιστεύω στην έννοια της τοξικότητας. Αυτά που λες τα γνωρίζεις εσύ, εμένα μου είναι παντελώς άγνωστα.

    Απλά βλέπω ότι δεν σου αρέσει να λέω ορισμένα πράγματα. Σε θυμωσε το γεγονός ότι είχα να πω κάτι, όπως τόσες φορές. Σου απάντησα με δεδομένα ανάλογα με τα δικά σου, σε αυτά που μου είπες, εκεί αβαβά; Δεν πειράζει. Τελείωνε όμως με τις προσωπικές αντεγκλήσεις γιατί δεν νοιάζουν και κανέναν. Ούτε το γεγονός ότι δεν θέλεις να μιλώ εγώ νοιάζει κανέναν.
     
  9. Σιγά το παω γιατί κάνω προθέρμανση
     
  10. conner

    conner Contributor

  11. conner

    conner Contributor

  12. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    @conner
    λειπει το αναψυκτικο κ στα τρια