Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. libra

    libra Regular Member

    Αχααχα μου θυμησες την ταινια με το βεγγο, θα σε κανω βασιλισσα. Τον κυριο μπεϊζανη! Τον πολλαπλασιασμο τον επαιζε στα δαχτυλα!
     
  2. Καλέ λέγε ότι θες, εγω περαστικός είμαι, Εσυ είσαι η μόνιμη εδω. Αν νομίζεις ότι με νοιάζει τι θα λες και αν θα λες και πως το λες, μεγαλοπιάνεσαι.
    Οσοι αξιόλογοι πέρασαν απο εδώ, αν και συχνά τα είχαμε βάλει στο τέλος όλοι μνου έσφιξαν το χέρι και όταν λέω όλοι εννοώ ΟΛΟΙ. Με άλλα λόγια αγαπητή μου . αν και πέρασα απο αυτό το φόρουμ ως ο "τρελός του χωριού" στα μάτια και στο μυαλό σχεδόν όσων με γνώρισαν απο κοντά έχω αρχές και κύρος, πράγματα που δεν διαθέτεις εσύ με όλα τα δήθεν "περισπούδαστα" που γραφεις.
    Όσο για αυτούς που λες πως δεν τους νοιάζει αυτός ο διάλογος καλύτερα να μην μιλάς εξ ονόματος τους. Μια χαρά τους νοιάζει και τους αρέσει.
     
  3. conner

    conner Contributor

    Άλλο τσιγκουνιά και άλλο να κακοδιαχείριση
    Σκέψου ότι όντως πετάμε ευρώ κάθε μέρα, ενώ με τα ίδια χρήματα θα παίρναμε περισσότερα
     
  4. libra

    libra Regular Member

    Οκ οτι πεις κε μπεϊζανη  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Δε νομίζω να σέβεσαι ιδιαίτερα τη γνώμη των άλλων, πάντως, @cornilios. Για τα υπόλοιπα που λες δεν έχω άποψη   Το τελειώνω εδώ.

     
  6. conner

    conner Contributor

    Τα λουλούδια στην @libra από εμένα

     
     
  7. libra

    libra Regular Member

    Τρελλαρα!
     
  8. Μη σπαμάρετε με φωτογραφίες και βέγγους ρε. Αφήστε να βγαίνει νόημα
     
  9. conner

    conner Contributor

    μου το λένε πολλοί αυτό...
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Σιγουρα, αν εχετε μετοχικο κεφαλαιο εις εν τσουρεκιοις ειδικευθεν αρτοποιειο.
     
  11. conner

    conner Contributor

    που να στείλω CV?
     
  12. Koρνήλιε, μια παρατήρηση (και χωρίς να με αφορούν οι προσωπικές σας διαφορές με την gaby - αν και σίγουρα έχουν ιστορική αξία)
    Αυτό που έγραψες ξεπερνά και το τουπέ Τατσόπουλου (Σπαλιάρας ούμπερ άλες).
    Όλοι οι αξιόλογοι (ποιός το κρίνει αυτό εσύ ο ίδιος?).
    Για τα υπόλοιπα, από πλευράς μου, είμαι υπέρ της ελευθερίας της έκφρασης (αρκεί ΟΛΟΙ να μπορούμε να εκφραζόμαστε όχι μόνο τα "χαϊδεμένα" παιδιά).