Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σ' ευχαριστώ. Η πραγματική ποιότητα δεν χρειάζεται διαφήμηση, βλέπεις. Κάποια στιγμή συναντιέται η ευκαιρία ώστε να αναδυθούν τα σωστά στοιχεία.  

    Θα περιαυτολογήσω, αλλά ειλικρινά, ο πατσάς μου συνουσιάζεται με κάθε είδος θηλής (εγώ εννοώ τις προσεκβολές του βλεννογόνου στη γλώσσα, αν τώρα είστε fan του nyotaimori σας ανοίγονται και άλλοι ορίζοντες). Μπορούμε να οργανώσουμε και αγώνα με τον @thief, ελεύθερα. Ας κερδίσει ο καλύτερος πατσάς, αν είναι ο δικός του τουλάχιστον θα φάω καλά  .
    Care to explain?
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @Estelwen ο ψιλοκομενος ειναι κατα μεγαλο ποσοστο απο εντερα τα οποια ειναι οτι χειροτερο γιατι πολυ απλα δεν βλεπεις κοματια ... και κατα βαση τα εντερα και τα στομαχια καθαριζονται στα εργοστασια επεξεργασιας κρεατος και συνηθως χρησιμοποιουν χημικα για τον καθαρισμο ....
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σε αυτή την περίπτωση συμφωνώ μαζί σου. Αλλά στα πατσατσίδικα όπου έτρωγα εγώ έκοβαν την κοιλιά "παρουσία του πελάτη".
    Εγώ χρησιμοποιώ "κοιλιά από σπίτι", που παίρνω από συγκεκριμένο μικρό παραγωγό, ολόκληρη, τα υπόλοιπα τα κάνω εγώ εκτός από το πρώτο καθάρισμα.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κολοκύθια νερόβραστα.  
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Και αυτά, άπειρη τέχνη. Στον ατμό; Να κρατάνε; Λιωμένα; Μεγάλα και μικρά μαζί;  
     
  6. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Προσοχή στο μπούκοβο, συνήθως μια μυτιά αρκεί!
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Το ομολογώ...!

    Βασάνισα, δάγκωσα, μελάνιασα και πήδηξα την σάντα Μάντυ  

    Δεν έχει δώρο για μένα φέτος   
     
  8. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    μια μερα πηρα καφε τον ηπια και εφυγα χωρις να πληρωσω
     
  9. Alv@r3z

    Alv@r3z New Member

    Εσυ μπορει να το κανες και κατα λαθος, εχει αλλους που μια φορα πλερωσαν και καφε που ηπιαν
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ε ναι λοιπόν, πρέπει να το ομολογήσω... Τρελαίνομαι να μυρίζω αντρικά αρώματα... (ειδικά πάνω στους ίδιους τους άντρες αλλά αυτό είναι άλλο θέμα χαχαχ) . Που και που πηγαίνω σε γνωστό πολυκαταστημα στο section με τα ανδρικά αρώματα και τα μυρίζω...  
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ομολογώ ότι έχω βγεί σε μπαρ χωρίς ευρώ στην τσέπη έχω πιεί ποτά και έριξα πιστόλα    
     
  12. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    @Elena_gr εισαι γκανγκστερ??ακου πιστολα