Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πρωί vanilla, το βράδυ bdsm-λα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mind'n'Flesh, στις 8 Μαρτίου 2016.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    Σε αυτό το φόρουμ 3 είναι τα αξιώματα:

    α. Οι Κ προβληματικοί.
    β. Τα υ βλαμμένα και διπολικά.
    γ. Οι χρήστες καλοφαγάδες.
     
  2. δ. Οι perv και γαμώ τα παιδιά
    (το τέταρτο)
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    δεν έχει γίνει ακόμα δικαστήριο για αυτή την κατηγορία. Ακόμα προσπαθούμε να κατανοήσουμε τι πράγμα είναι αυτοί οι perv  
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ναι ειναι καλος ο μπαρμπα thief 
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ θα "στούμπωνα" κι άλλο ένα αξίωμα που θα ίσχυε σ' αυτό το Forumε ( με δυο υποαξιώματα ) :

    5α) Όποιος/α μας στείλει πμ, θέλει ντε και καλά να μας πηδήξει/πηδηχτεί/βουδουσουμιάσει μαζί μας.
    ( και στα καπάκια θα μας ερωτευτεί/αγαπήσει/δεχτεί να κάνει την καβάντζα μας. Διαλιέχτε και πάρτε. )

    5β) Η συνάντηση για καφέ, είναι το πρελούδιο σίγουρου πηδήματος/βουδουσουμιάσματος/κουλουπού κουλουπού ( αν όχι την ίδια φορά, την επόμενη. Κι εδώ θα προσέθετα στον ύπνο αρκετών/πολλών, τόσο ανδρών όσο και γυναικών ).  
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2016
  6. Είμαστε αλάνια, τα καλύτερα παιδιά στην πιάτσα.
    Το κατεστημένο του βδσμ (ντιεσάδες, σαδομαζάδες) προκαλεί συνεχείς αναβολές της δίκης. Παρά ταύτα δεν πτοούμεθα. Θα δικαιωθούμε!
    venceremos!!
     
  7. yannouli

    yannouli busy mind

    εεεε όχι...ειδικά το 48 !!!  
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    μπαρμπα thief ? χαχαχα καλο και αυτο
     
  9. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Όσον αφορά για το θέμα του νήματος, έχω να πω ότι όλοι έχουμε δύο λύκους μέσα μας.

    Ο ένας (διαλέξτε όποιο χρώμα θέλετε), είναι το ηθικό απέναντι στις ανάγκες μας, στα θέλω μας, στο ποιοι είμαστε .. ο άλλος είναι το αντίθετο, το ανήθικο καταρχήν στον εαυτό μας ..
    Κάθε μέρα ξεσκίζουν ο ένας τον άλλον... και δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος .. αλλά αυτός που ταΐζουμε ..

    Συμπέρασμα: Είναι λίγοι αυτοί που για λίγη ηθική απέναντι στον εαυτό τους μπορούν να ταΐζουν μόνο τον ένα λύκο.. και να τα κάνουν όλα πουτάνα στη ζωή τους ..

    Σημ: την άποψή μου δεν την γράφω για να το παίξω διανοούμενος και γαμάτο τυπάκι ..
    Ίσα – ίσα, πλήρωσα, και θα συνεχίσω να πληρώνω μεγάλο τίμημα για την επιλογή μου να κρατήσω μόνο τον ένα λύκο ..

     
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    έχω μία απορία.

    απο τα παιδιά που πάνε πχ στο σκιν κλαμπ, πόσα κάνουν διπλή ζωή?
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν ξέρω για τη διπλή ζωή τους, εγώ ξέρω πως το μαγαζί πάσχει από εξαερισμο. Κοντεψα να πεθανω το καλοκαίρι που πήγα.
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    ¨οντως......