Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Georgis93, στις 3 Νοεμβρίου 2012.

  1. gero

    gero Regular Member

    Μα δεν αντιλεγω.
    Εγω ειπα οτι ακομη και απο αυτο το πραγμα ο ανδρας νιωθει πιο πολυ καυλα και το βγαζει σε πιο πολυ ενεργεια.
    Εξαλλου αν στην πραξη αν δεις βιντεο που μια γυναικα γαμαει με strap-on,φαινεται η διαφορα απο εναν ανδρα να γαμαει στην ιδια σταση.
    Στη γυναικα δεν βγαινει και τοσο ωραιο φαινομενικα.

    Ακομη και gay ανδρες που γαμανε ανδρες ειναι απειρως καλυτερο για εναν ανδρα παθητικο απο ο,τι μια γυναικα με strap-on
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν έτσι νομίζεις, να μην σου χαλάσω το "story". Άλλωστε εκπροσωπείς μόνο τον εαυτό σου (όπως όλοι μας) και όχι το ανδρικό φύλο(sic).
     
  3. gero

    gero Regular Member

    Προφανως και εκπροσωπω τον εαυτο μου για αυτο που κανω εγω.

    Απλα αν κρινω απο τις αντιδρασεις των αρσενικων που τους γαμανε με strap-on και απο την αλλη ανδρες gay τοτε μπορω να βγαλω ανετα συμπερασμα οτι ο ανδρας gay μπορει να ικανοποιησει πολυ πιο καλα με το οργανο του εναντι του strap-on.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχει να κάνει με την έλξη που αισθάνεται κάποιος με τον/την παρτενέρ του. Ένας άνδρας που επιθυμεί να βιώσει την πρωκτική ηδονή από γυναίκα, δεν ερεθίζεται διόλου από τον ομοφιλόφυλο άνδρα που εισχωρεί το μόριό του σ'έναν άλλο.
    Βρίσκω την οπτική σου άκρως επιδερμική αλλά δεν παύει να είναι η άποψή σου...
     
  5. gero

    gero Regular Member

    Την χρηση του strap-on απο μια γυναικα μπορω ανετα να την παρομοιασω με ενα νεαρο αγορι που πρωτο "παιρνει" γυναικα στα 4.Οι κινησεις του ειναι αγαρμπες,αργες,χωρις ρυθμο,χωρις ενταση.

    Βαση λογικης ενηλικος ανδρας μπορει να γαμησει πολυ πιο ομορφα στα 4 απο ο,τι ενα νεαρο αγορι στην 1η του φορα.
     
  6. hecate

    hecate Regular Member

    να ενημερώσω πως υπάρχουν στραπόν με αρχίδια. και όπως είπα και σε προηγούμενο σχόλιό μου, το στραπόν τρίβεται στην κλειτορίδα μιας γυναίκας κατά τη χρήση και μπορεί να έρθει σε οργασμό. επίσης, κάποια στραπόν έχουν "διπλή άκρη" οπότε χρησιμοποιούνται για διπλή διείσδυση και διπλούς οργασμούς. beat that. lol

    ακόμα, να ενημερώσω πως δεν γεννιούνται όλοι οι άντρες με πούτσο κι αρχίδια, ούτε όλες οι γυναίκες με μουνί.
     
  7. gero

    gero Regular Member

    ναι οντως,εχουν 2 σταθερα εξογκωματα για να φαινεται στον 3ος της παρεας οτι η γυναικα γαμαει με strap-on το οποιο εχει και αρχιδια.Ενδιαφερον ακουγεται!

    Δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να ερθει σε οργασμο ειτε ανδρας ειτε γυναικα με strap-on απο γυναικα.Οπως ομως και εγω εγραψα σε μηνυμα μου,αλλη ηδονη θα προσφερει ενας νεαρος που το κανει για 1η φορα στα 4 (γιατι ετσι ειναι μια γυναικα οταν γαμαει με strap-on) και αλλη ηδονη ενας ενηλικος.
     
  8. hecate

    hecate Regular Member

    ενώ οι γυναίκες δεν ενηλικιωνόμαστε ποτέ? λολ
     
  9. gero

    gero Regular Member

    Αυτο καταλαβες εσυ?
    Δεν υπαρχει ελπις!
     
  10. hecate

    hecate Regular Member

    μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις... αν το σεξ με ένα συγκεκριμένο τρόπο είναι θέμα εμπειρίας, τότε αυτό ισχύει για όλα τα άτομα, ανεξαρτήτως φύλου.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τι σου κάνουν οι τσόντες τελικά... 
     
  12. hecate

    hecate Regular Member

    οι μέινστριμ τσόντες που παροσιάζουν μόνο το κυρίαρχο αντρικό βλέμα. σε συνάρτηση με τα έμφυλα κουτάκια και στερεότυπα και την αδυναμία κάποι@ να "δει" πέρα από αυτά. μην φταίξουν και (όλες) οι τσόντες τώρα!