Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το τσίρκο της γλοιωδίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 10 Ιουλίου 2010.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Το τσίρκο της γλοιωδίας

    το να συμπεριφέρεσαι ,από μόνος σου σαν να είσαι ένα περιφερόμενο σκουπίδι που μπορεί να μιλάει σημαίνει ότι το έχεις ανάγκη οπότε είναι μία καθαρα εγωϊστική πράξη ,θα έλεγα μαζοχιστικού χαρακτήρα
    το να στο επιβάλουν πέρα από εξευτελισμό/σαδισμό ,μπορεί να είναι και τρόπος κυριαρχείας ή καλύτερα διατήρησης αυτής ...
    προσπαθώντας να "αποψηλώσεις" μία σχέση από τέτοια διακοσμητικά στοιχεία απλά την τείνεις προς το αγαπημένο μου mainstream ,για εσάς vanilla για κάποιους άλλους λεμονάδα .


    όσο αφορά το γαμίσι ,καθαρά ορθολογιστικά είναι μία ανάγκη βιολογική παραπλήσια με το φαγητό ,με οποιοδήποτε μπορείς να το κάνεις ακόμα και μόνος αρκεί να εξπερματώσεις ..!
    προσωπικά το αντιλαμβάνομαι κάτι παραπάνω όταν γίνετε με μία γύναικα την οποία επιθυμείς για κάτι περισσότερο από γαμίσι .
    όσο αφορά την κτητικότητα που ακούστηκε ,αυτή μπορεί να επέλθει και χωρίς να συμβεί γαμίσι ..

    υ.γ. "εγκυκλοπεδικά" κάπου είχα διαβάσει ότι σε κάποια ασήμαντη επαρχία της Κίνας μόλις μερικών εκατομυρίων μόνο, έχουν για πρωινό το κάτουρό τους και όχι προς ένδειξη υποταγής στο καθεστώς αλλά για καλή υγεία
    προσωπικά μόλις μυρίζω τα φύκια που σαπίζουν χαίρομαι γιατί νιώθω στο τόπο μου εκεί που μεγάλωσα ,για τους πλείστους κοινούς θνητούς δεν είναι παρά μία αηδιαστική μυρωδιά
    οπότε ο καθορισμούς του "γλειώδους" σας μου φαντάζει κάτι το υποκειμενικό ...