Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τhe Lair (Η Γοητεία της Φθοράς)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 20 Μαρτίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Δεν το λεω για κακο αλλα μου θυμισες το σπιτι στο χωριο που εχω να παω 20 χρονια ....
     
  2. εγω είχα να κατέβω σε αυτό 16 χρόνια περίπου, χέρομαι που ανέσυρα αναμνήσεις σε όλους σας.

    Lady in Black ο σκοπός-στόχος θα είναι αυτός που ανέφερες από εδώ και μπρός

    "οι φωτος απο το 2 ποστ θυμιζουν την αποθηκη στην φαρμα που γυριζανε τα βιντεος στο insex.com"

    Aυτό να υποθέσω είναι καλό  
    Ωστόσο (χωρίς να θέλω να πω τπτ για τους ξένους) αυτή η εμμονή στα ξένα sites μας έχει κάνει να μην μπορούμε να δούμε πράγματα που είναι γύρω μας και που είναι το ίδιο "ομορφα" (σε εισαγωγικά γιατι είναι σχετικό) ή και παραπάνω από ότι στο εξωτερικό.

    Και ένα μυστικό

    Όλα όσα βλέπετε (από τις εικόνες) δεν είναι ποτέ η πραγματικότητα... αλλά η πραγματικότητα παραλλαγμένη (αυτό ισχύει λίγο ή πολύ σε όλες τις τέχνες και φυσικά ακόμα και στις τσόντες - που ανήκει στο είδος του ντοκυμαντέρ)
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2008
  3. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τhe Lair (Η Γοητεία της Φθοράς)


    Και νόμιζα πως είμαι η μόνη που φαντασιώνεται με τέτοιες απλές αφορμές,
    όπως ένα υπόγειο..

    ~
    Κάποτε είχαμε πάει εκ εκδρομή με το σχολείο και μόλις άκουσα πως στη πόλη υπάρχει
    ένα club με το όνομα "Μπουντρούμι" παρέσυρα τους πάντες να πάμε εκεί,
    υποστηρίζοντας πως από το όνομα και μόνο αξίζει να πάμε..!
    Σαφώς και έγινε το δικό μου,
    (ήμουν πρόεδρος στη προκειμένη και ο λόγος μου μετρούσε)  

    Θυμάμαι χαρακτηριστικά μια σκηνή από εκείνο το βράδυ
    που όλοι οι άλλοι χορεύανε κι εγώ κοίταζα τια αλυσίδες
    που κρέμονταν από τυς τοίχους και το ταβάνι, εκστασιασμένη!  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Τhe Lair (Η Γοητεία της Φθοράς)


    Ο Κυριαρχος ξερει να ηγείται!
     
     
  5. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τhe Lair (Η Γοητεία της Φθοράς)

    Μη πετσοκόβετε τα ποστ μου φίλτατε!

    (θα κατηγορηθώ για ψήγματα Κυριαρχίας
    απο τους σκληροπυρηνικούς μας αναγνώστας
    και δε θα το αντέξω...!)  
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ατμοσφαιρικά, υγρά μέρη, με ηχώ. Τις καθημερινές, όταν οι δρόμοι είναι γεμάτοι κόσμο και αυτοκίνητα, εκει μέσα είναι μια σιωπηλή, σκοτεινή εξοχή, που κάνουν πικ-νικ οι φαντασιώσεις και η ηδονή.

    Ωραίες!!