Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τo BDSM, είναι - εμπεριέχει ηδονή ή είναι λογιστική πράξη;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 25 Αυγούστου 2020.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Περάσαμε από την καταμέτρηση λαικ στις απαντήσεις άλλων, στην καταμέτρηση σχολίων, καλά κατάλαβα από την αρχή ότι ο στόχος είναι να περάσει κάποιο από τα νήματά σας αυτό της μπρατοσυνης, βοηθάμε κι εμείς όσο μπορούμε, αλλά δε βοηθάτε κι εσείς με τη στάση σας..
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Λεγε τέτοια να μαθαίνει, να μας φωτίσει κι άλλο.
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Και μετά, μόλις στερέψουν τα ποτάμια, γράφονται κάτι ωραία notes σε γειτονικό σάιτ
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2020
  4. espimain

    espimain Contributor

    Φαντάσου σε τι επίπεδα θα φτάσει η γραφή του, με το στραπόν στο κώλο, που δεν το λες και γαμήσι κατά την άποψη του.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    ΕΚΤΟΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ;
    Απαράδεκτο  
    Αμέρικαν μπαρ το καταντήσαμε εδω μέσα.
     
  6. iolanda

    iolanda Contributor

    Σκεφτείτε και το ενδεχόμενο κάποιοι να απέχουν επειδή δεν θέλουν να αναλώνονται και δεν τους προσφέρει τίποτα απλά το να "γαμάνε και να τους γαμάνε".
    Κάποιοι θέλουν να κυριαρχήσουν και κάποιοι να υποταχθούν κιόλας (ανήκουστο).
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2020
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κωτσόβολος, Γερμανός, Public and Media Markt doesn't like this shit
     
  8. Σπουδαίο κατόρθωμα είναι να ξεπεράσει το πολυσέλιδο και διαχρονικό νήμα του στραπονόφιλου Αφέντη.
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Εμένα μου άρεσε περισσότερο η Αφέντρα στα 4, αλλά θα μου πεις.. γούστα είναι αυτά :Ρ
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Ναι μωρέ ήταν και το "radio Κορασίδη" από παλιά  
     
  11. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Ότι έχει κορασίδες μέσα, καλό είναι :Ρ
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Γαμηθήκαμε στα πλαίσια, γαμώ το πλαίσιο μου.